Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A feleségem lánya 2 hónapja...

A feleségem lánya 2 hónapja nálunk tanyázik. Mikor érdemes szóvá tenni, hogy ideje lenne elköltöznie?

Figyelt kérdés
2021. jan. 11. 11:03
 121/162 anonim ***** válasza:
70%

#118, normáliséknál úgy működik hogy a párom gyereke nem egy idegen utolsó senki akiről úgy beszélek mintha most rángattam volna elő a seggemből. És egy normális ember felfogja hogy a párjának fontos a gyereke csak úgy mint neki a sajátja (ha van) ezért nem veri a földhöz magát ha az a szerencsétlen egy szakítás után két hónapig ott lakik.


Kérdező, áruld már el miért utalod ennyire azt a lányt.

2021. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/162 anonim ***** válasza:
38%

108!


Egyáltalán nem mindegy, hogy egy 6 éves gyerekrol van szó, aki evidens módon otthon lakik és a mindennapi élet része, vagy egy felnőtt, 30 éves külön élő felnőttről.


121!


A párom felnőtt gyereke lehet bizony idegen is. Felnőtt. Saját élettel. Lehet nem is egy városban éltek és életében háromszor látta.

2021. jan. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/162 anonim ***** válasza:
31%
106-os, nem az a baja a kérdezőnek, hogy a lány odaköltözött két hónapra. Ez még beleférne (többé-kevésbé). Hanem az a gond, hogy nem lehet tudni, hogy ez meddig tart, és még hányszor két hónap lesz?
2021. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/162 anonim ***** válasza:
65%

Ne gyertek már ezzel a "nem tudja elviselni a lányt". Ez egy olyan kártya, amit bárki bármikor előhúz.

Nem a lányt nem tudja elviselni, hanem egy olyan életstílust nem tud tolerálni, ahol egy felnőtt nővel egy tető alatt kell élnie huzamos ideig, erről van szó.

2021. jan. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/162 anonim ***** válasza:
33%

112, ezt a "csomagot" hagyjuk már!

Felnőtt nő, nem akármilyen szakmával, dolgozik is, nem arról van szó, hogy a kamasz gyerek megsértődött apucinál, és odaköltözik anyuciékhoz.

2021. jan. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/162 anonim ***** válasza:
26%

Amúgy itt azon ekézik a kérdezőt, akiknek ez a béka valamikor le lett nyomva a torkukon (elviselni, tolerálni a párjuk retyerutyáját).

Tipikusan a "dögöljön meg a szomszéd tehene" kategória.

Én maximálisan megértem a kérdezőt, igaz, nekem nem is lett soha ilyen lenyomva a torkomon (hogy érthető legyek, nem egy csereszavatos 3,14na vagyok a férjemnek).

2021. jan. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/162 anonim ***** válasza:
69%
Pedig a "csomaggal" járt ha tetszik, ha nem.
2021. jan. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/162 anonim ***** válasza:
81%

1. Egy albérlet kivétele nem olyan egyszerű. Az csak az egyik gond hogy találni kell. Tegyük fel Budapesten talál egyet, az egyszerűség kedvéért számoljuk úgy hogy száz ezer a lakbér. Kérnek két havi kauciót. Rögtön ki kellene csengetnie 300 ezret ami az egész havi fizetése. Így azért érthető ha eltart pár hónapig mire talpra áll.


2. Most szakított a párjával. Talán maga alatt van és nem akar egyedül lenni. Én anno mikor a hosszú kapcsolatomnak vége lett fél évig nem tudtam úgy egy magamban elleni hogy ne ontsonek el a gondolatok vele kapcsolatban.


3. Tök mindegy mennyit találkoztak, milyen közel állnak egymáshoz. Akkor is a párja gyereke és mikor összejött a nővel akkor is tudta hogy gyereke van.


4. Tök mindegy hogy 30 éves vagy 50 vagy 15. A gyereked akkor is a gyereked marad és ha segítségre van szüksége neked pedig van lehetőséged segíteni akkor segítesz.


5. Nézzétek meg milyen agresszív utalattal ír a kérdező a lányról. Nem vagyok benne biztos hogy itt csak a lánnyal lenne gond. Azért normális emberből nem vált ki ilyen utalatot hogy valaki ott lakik nála, akkor sem ha zavarja.

2021. jan. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/162 anonim ***** válasza:
15%
A felnőtt nő szépen oldja meg a saját életét. Ha nem lenne anyja (vagy a világ másik végén élne), akkor hova batyuzna?
2021. jan. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/162 A kérdező kommentje:
Akkor már külön lakott mikor megismerkedtem az anyjával, nem volt bennea pakliban, hogy huzamos ideig itt fog lakni. Nekem nagyon unszimpatikus,irritáló, utálom mióta ismerem.
2021. jan. 11. 18:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!