Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan állítsam le anyámat?...

Hogyan állítsam le anyámat? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Huszonéves fiú vagyok, anyukám folyton mondogatja egyre erőszakosabban hogy házasodjak meg és legyen gyermekem. Ilyeneket mond, hogy öregszem lassan és nem vagyok túl szép, találjak valakit aki ennek ellenére elfogad, és legyen gyorsan gyermekem. Egyrészt én nem akarok egyiket sem, csak élettársat, másrészt amit ő mond, az tuti (például nem vagyok teljes értékű ember ha nincs gyermekem). Hogyan állítsam le indirekt? Ilyesmire gondoltam, hogy egy barátomat megkérem monndja el ezeket anyukámnak, mintha az ő anyukája lenne ilyen, akkor észbekap. Direkt módon nem lehet, nagyon nárcisztikus és begyepesedett. Eddig az a módszerem hogy bólogatok, aztán negyven felett eljátszom a meddőt, de már unom a dumáját. Ötletek?

2020. nov. 30. 14:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Múltkor is volt már e kérdés, szinte szóról-szóra ugyanez.

Ahelyett hogy laikusként címkéznéd ("narcisztikus"), ignorálhatnád is, vagy megtanulhatnál kiállni önmagadért.

2020. nov. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
"Huszonéves fiú vagyok" itt a probléma, hogy Te még fiúként látod magad, de már fiatal férfi vagy. Leülteted édesanyád, higgadtan elmondod a véleményed és megkéred, hogy bírja ki, amíg ott laksz, igyekszel minél gyorsabban külön lakhatást kialakítani.
2020. nov. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

En csak azon sertodnek meg, hogy csunyanak nevez. Szerintem bologass tovabb es neha meg meselj neki kitalalt sztorikat, hogy keozelje el a bela, aki ronda, mint a fold, anya nalam is csunyabb es azt beszelik 3 centis az allo farka, na neki olyan anyja volt, hogy folyton azt ismetelgette a Belanak, hogy o a legdelcegebb herceg a vilagon es bombazoknal alabb ne is adja es ossze is jott egy modellel, aki raadasul orvosit vegzett es mar 4 gyerekuk is van. Dehat igen ahhoz nem csak rondanak kell lenned, hanem magabiztosnak is, es mi lenne ha o is ezentul csak azt mondana neked, hogy te vagy a legjobb pasi a vilagon es ne siesd el?



Ha meg a meddoseget mar igy felvetetted,kerj tole penzt meddosegi vizsgalatra, mondd valojaban ovszer nelkul vegigmentel az elmult 3 honapban vagy 25 lanyon, de sajnos egy ee jelentkezik, hogy vrandos lenne. Legyszi fotozd le ezutan az arcat:-)

2020. nov. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
unja,hogy ő főz rád! ezt ismerem,anyám is így viselkedett!, talán ezért nem tudtam megnősülni!
2020. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!