Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy állitsam le anyámat?

Hogy állitsam le anyámat?

Figyelt kérdés

A szüleim nagyon képmutató emberek, olyanok, hogy pl. hiába alig van pénz kajára meg van egy csomó elmaradásuk, megveszik a legdrágább ruhákat, hogy mások azt higgyék, jól élünk. A kapcsolataik is ilyenek, állandóan mindenkinek jópofiznak, meg kertipartikra járkálnak a szomszédokhoz, de ahogy hazajönnek, nem győzik szidni őket, hogy milyen hülyék, milyen undoritó volt a kaja, stb. És nem birják felfogni, hogy én nem ilyen vagyok és rám akarják erőltetni, hogy olyan emberekkel barátkozzak meg jópofizzak nekik, akikkel semmi közös nincs bennünk, csak hogy ne hozzak rájuk szégyent..Most az osztálykirándulás miatt csesztetnek, ugyanis kiközösitett vagyok az osztályban, minden nap kibeszélnek a hátam mögött meg olyan stilust engednek meg maguknak velem szemben, hogy én olyan hangon még egy kutyával se beszélnék..És ezekkel az emberekkel kéne elmennem 3 napra osztákykirándulásra. Én itthon megmondtam, hogy nem fogok elmenni, de anyám minden nap üvöltözik velem, hogy egy antiszociális szardarab vagyok és ha nem megyek el, kidob itthonról, meg ilyesmi. Amikor elmondtam neki, miért nem akarok menni, miket szoktak nekem mondni, ami miatt nem vagyok hajlandó velük eltölteni 8 óránál többet, még őket védte, hogy ha ilyen nyomorék gyerek lett volna az osztálytársa, mint én, ő is cseszegetett volna. Meg már mindent kitalált, hogy azért közösitenek ki, mert nem vagyok képes beilleszkedni a társadalomba, mert autista vagyok, stb. Közbe rohadtul nincs semmi mentális problémám (legalább is nem ilyesmi), csak simán nem vagyok egy társasági ember...

Mit csináljak?

18/L


2016. ápr. 29. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Anyádat igazán pofánvágnám egy szívlapáttal. De úgy őszintén. Senkinek nem kívánok ilyen mocsok szülőt.


Kérdező, akkor se menj el, ha kényszeríteni akarnak rá. Semmi közük hozzá.

2016. ápr. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Velem is volt hogy ordibálás ment, mert nem akartam elmenni osztálykirándulásra ( tény engem nem közösítettek ki de rühelltem az osztályt is meg az ofőt is). Két hét napi ordítás után elértem a célom és maradhattam.


18 vagy... nem kényszeríthet rá, Igaz eltartani sem köteles már, de mivel ilyen képmutatók csak fenyegetnek azzal, hogy kidobnak. Mit szólnának rá a szomszédok...?! Csak lazán. :)

19/L

2016. ápr. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Mondjuk vágd anyád fejéhez, hogy olyan vagy, amilyennek nevelt, meg úgy viselkedsz, ahogy otthon láttad. Ne legyen magára olyan marha büszke, mert őt is mindenki utálja...

Bemész a háziorvoshoz, elmondod neki őszintén, mi a gond (az osztálytársaid kiközösítenek, nem akarsz menni, és kéne igazolás), vagy ha nem jófej a doki, akkor beadod, hogy este hánytál, hasmenésed van, semmi se marad meg benned. Tádám, három nap igazolva, és fertőző betegen nem mehetsz kirándulni.

Biztos ami biztos, írd meg az ofőnek is SMS-ben, hogy sorry, de fertőzöl, lázas vagy, hánysz, hasmenésed van: ő is úgy fogja gondolni, hogy maradj otthon.


Egyébként meg nyugi, lassan vége a sulinak, és nem kell többet találkoznod velük.

Ha nem illesz be a sorba, lehet hogy a sorral van a baj.


Fel a fejjel, ha tovább tanulsz, intézel magadnak koleszt, keresel diákmelót, még pár hónap és kirepülsz otthonról.

Egy-két év, és feléjük sem kell nézned.


Konkrétan meg is érdemlik.

2016. ápr. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Ha nincs kedved akkor ne menj
2016. ápr. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Anyad egy undorito primitiv allat mar boccs. Jo hogy nem vagy ilyen es Soha ne is legyel. Probald elengedni a fuled mellet amiket mond neked azokat a serto szavakat mert azert momdja mivel nem tud veled mit kezdeni, annyi intelligenciaja simcsen hogy legalabb ervelni probaljon ugy hogy meggyozzon a sajat igazarol ehelyett uvolt es becsmerel. Sajnalatos egy alak. Sajnalom hogy ilyen anyad van. Hidd el minden csaladban van "fekete barany" akik a csalad altal felallitott szerintuk baromi o normaknak nem felel meg. Ugy latom Te sokkal de sokkal okosabb vagy ennel. Az a baj hogy egy ilyennel vitatkozni sem erdemes! Hagyd ra hulye cimszoval koltozz el minel hamarabb orrhonrol vagy menj koliba ha tovabb tanulsz. Ne hagyd magad mergezni! Probalj magadra es az lelki egyensulyodra torekedni es figyelni amennyire lehet. Anyad korlatolt, buta es szanalmas! Te sokkal jobb vagy ennel es sokkal ertekesebb Ember! Ne menj el ha nem akarsz! Egyebkent is mar nagykoru vagy!
2016. ápr. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!