Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan állítsam le az anyámat,...

Hogyan állítsam le az anyámat, hogy ne írkáljon az exemmel?

Figyelt kérdés

7 évet voltam együtt az expasimmal, anyám már a kapcsolatunk alatt is állandóan őt abajgatta, mindig neki volt igaza, ő volt a jóisten.

Aztán kidobott engem, eleinte könyörögtem neki, de elutasított, így haza kellett költöznöm.

Eleinte reménykedtem, csakhogy az expasim nem egy számítógép-guru, és be tudok lépni a Facebook fiókjába és láttam amint egy másik csajjal beszélget napi szinten, randizni hívta, flörtöl vele, stb. De közben állandóan hívogatott meg írkált nekem is, de most végre letiltottam mindenhonnan.

Ezekről a dolgokról anyám is tud, nagyjából elmondtam neki ezeket a dolgokat és mondta is hogy mekkora egy féreg, már látja ő is. De közben rajtakaptam anyámat, amint az exemmel írkál, eljátszotta neki, hogy szenved meg hiányzok neki, anyám meg még visszaírt neki olyanokat, hogy nekem is biztosan hiányzik meg én így szenvedek meg úgy szenvedek amióta nincs velem....

Most nagyon lecsesztem és mondtam neki, hogy ezt fejezze be és még neki állt feljebb, hogy "most minek hazudjon az exemnek, hát hiányzik nekem", nagyon dühös lettem, már apámat is felhívtam, hogyállítsa le anyámat vagy beszéljen vele, mert ez nem normális, anyám meg még ideállt az ajtóba hallgatózni, azt hitte nem vettem észre...


Mit csináljak már vagy hogyan állítsam le??


2016. okt. 12. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Közöd semmi, anyád felnőtt ember, azzal beszélget, akivel akar, az, hogy te haragban váltál el az exedtől őt még nem kötelezi haragtartásra.
2016. okt. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Az én anyám ugyanilyen volt.

Sajnos nem tudok neked segíteni, mert nálunk sem használt a beszéd.

Én is tehetetlen voltam. :(

Ha viszont a szép szó nem használ, akkor csak olyan eszközök léteznek, amit jóérzésű ember az anyjával szemben nem alkalmaz, még ha az rá is szolgál.

2016. okt. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nem is azt akarom, hogy haragban legyenek, de ne adjon már napi szinten tájékoztatást az exemnek arról, hogy mi van velem! Az exem csak "tartalékban" tart, ha nem jönne össze a másik csajjal mégsem a dolog! Azért ír csak anyámnak, mert ismeri, tudja, hogy nála faggatózhat.
2016. okt. 12. 10:49
 4/9 anonim ***** válasza:
98%

#1-es

Látszik, hogy nem figyelmesen olvastad el a kérdést.

Nem az a baja a Kérdezőnek, hogy az anyja beszélget a volt pasival, - bár némi szolidaritás azért elvárható egy normális anyától - hanem hogy RÓLA beszélgetnek, ráadásul az anyja valótlanságokat mond a pasinak a Kérdező érzelmeiről.

Te hasonló esetben örülnél ennek?

2016. okt. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

#1

Szövegértelmezés!

A kérdező anyja azzal beszélget (irogat), akivel csak akar. Ez eddig helyes.

A kérdezőnek viszont 103%-ig igaza van akkor, ha elvárja, bármiről/bárkiről irogathat az anyja, de RÓLA NEM!

.

kérdező

Ezt neked sürgősen meg kéne beszélned anyáddal, hogy hogy még a rólad kérdésre se válaszoljon!

2016. okt. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
En ferfi vagyok de megmondanam anyunak dontse el ki a fontosabb neki a srac vagy en. Kinek akar jot neki vagy nekem. Mert nekem ez rosszul esik.
2016. okt. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%

"Eleinte reménykedtem, csakhogy az expasim nem egy számítógép-guru, és be tudok lépni a Facebook fiókjába és láttam amint egy másik csajjal beszélget"


Vagyis kidobott, de te még ezt követően is kémkedtél az exed magánélete után.

(Csak megjegyzem, hogy mivel már külön váltatok, azzal hetyeg akivel csak akar!)

A "levéltitok" megsértését viszont büntetik!

Megértem, hogy kidobott!

2016. okt. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már a kapcsolat alatt is gyanus volt, sejtettem, hogy másik lány van a képben. Ezért kémkedtem, mert ő persze tagadott mindent. De igazam lett. Persze azóta már megváltoztatta a jelszavát.
2016. okt. 12. 11:47
 9/9 Ignis Subdialis ***** válasza:
97%
Gyorsan ki kell lépni a szülők életéből pl. egy különköltözéssel. Több szempontból nagyon praktikus.
2016. okt. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!