Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Haragudnátok a lányotokra ha...

Haragudnátok a lányotokra ha elköltözne az apjához válás után?17/L

Figyelt kérdés
Elválnak a szüleim és apa azt mondta hogy épít egy házat és nyugodtan menjek oda lakni vele és az új barátnőjével. Külön fürdőszobám lenne meg minden. A mostani házunk se kicsi és van is saját szobám de 3-an vagyunk testvérek és még a barátomat se tudom nagyon elhívni mert mindig olyan sokan vagyunk itthon.Ott meg külön részem lenne ahol nem zavarna senki.Tanulni is nyugodtabban tudnék. Lenne hozzá egy tök nagy kert is ahol lehetne napozni meg ilyesmi,sokkal jobban tetszene mint ez a ház. Mire költöznénk addigra betölteném a 18-at szóval anya nem szólhatna bele. Megbeszéltük hogy megcsinálom a jogsit és kapok majd egy autót is hogy tudjak suliba járni hogy ne kelljen mindig buszozni mint eddig. Anya teljesen kiakadt hogy össze akarok költözni apámmal és az új barátnőjével de hát ez az ő dolguk,nekem ugyanúgy az apukám marad bármi is történt köztük. Ja meg azt is a fejemhez vágta hogy nem ilyennek nevelt hogy meg lehet venni pénzzel meg ilyesmi. Nem is lehet de szeretnék már végre magánszférát és az is jó lenne ha nem kéne ázkalódni a szakadó esőbe a buszmegállóban hanem tudnék kocsival járni. Sokkal jobban tudnék a tanulásra is koncentrálni hogy felvegyenek egy jó egyetemre.
2020. júl. 31. 15:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/170 A kérdező kommentje:
De nekem a hosszútávú céljaim elérése miatt van szükségem a környezetváltozásra.Egyetemre akarok menni és jól kell tanulnom hogy jó szakmám legyen.
2020. júl. 31. 15:29
 12/170 anonim ***** válasza:
26%
Ja és a többi válaszolóval ne törődj csak irígyek mert tényleg kalsz ez a lehetőség. Nem egy pocakos vénemberjez költözöl szeretőnek hanem az apukádhoz akit szeretsz. Nem vettek meg kilóra. :)
2020. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/170 anonim ***** válasza:
60%
"Épít egy házat"... szóval még nincs meg a ház, és semmi sincs meg, de már összevesztél anyáddal. Tudod mennyi idő és pénz egy házat felépíteni? Hosszú hosszú évek, és te azt haragban akarod tölteni anyáddal, aki gondoskodik rólad. Megértem hogy vágysz már egy külön helyre, meg nyugalomra... de apád részéről ezt nem tartom másnak, mint hogy anyáddal kicsesszen azzal is, hogy ellene fordít téged.
2020. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/170 anonim ***** válasza:
64%

Jól tanulni nem a külön fürdőszoba miatt fogsz.

Igazából te ezt már eldöntötted, nem? Ide még jöttél önigazolásért.

2020. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/170 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk én arra is kíváncsi lennék, hogy az új nőci mit szól ehhez. Nem vagyok benne biztos, hogy ő is ilyen repesve várja a királylánykát...
2020. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/170 anonim ***** válasza:
68%

"Nem vettek meg kilóra. :)"

De, egyértelműen megvettek kilóra.

2020. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/170 anonim ***** válasza:
64%
12-es a válaszolók nem irigyek, hanem tükröt állítanak a csajnak, hogy ne gondolja, hogy az apja nem vette meg. De, megvette, amivel nincs gond, menjen, ha ennyire akar, de ne ringassa magát abba a hitbe, hogy nem dől be az mézesmadzagnak.
2020. júl. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/170 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, a világo semmi gond nincs vele, már 14 évesen is a tied lenne a döntés. A barátom lányai is az apjuk mellett maradtak. A két szülő egyenrangú, úgyhogy nem tudom honnan veszik egyes anyucikák azt, hogy nekik több joguk lenne a gyerekhez.

Amelyik szülő megharagszik azért a gyerekére, hogy a másik szülő mellett élne, hát az fogja a gyalogsági kisásót, és ássa el magát mélyre.

Szóval Kérdező, a döntés a tied, oda menj, ahol jobban érzed magad. Ennyi.

2020. júl. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/170 A kérdező kommentje:
Jövőre kész lesz mert apa építési vállalkozó.
2020. júl. 31. 15:34
 20/170 anonim ***** válasza:
49%
Abban igazuk van másoknak hogy egy ház lassan épül fel. Nem vagy túl okos hogy már most elmondtad anyádnak mikor még semmi nem biztos. Ki tudja alád komolyan gondolja e akkor is ha majd meg lesz az a ház. Oké hogy menni akarsz és apáddal ezt megbeszéled de otthon jobb lett volna hallgatni erről és csak akkor szólni ha már van miről. Mert ki tudja mi lesz ebből az egészből. Lehet semmi, de fagyos hangulat anyáddal az összejött aminek nem volt értelme. A reakviójából ítélve így is kivan apád miatt. Lejettél volna okosabb mert ez így nagyon meggondolatlan volt. Mire felépül egy ház anyád is megnyugszik és cirkusz nelkül költözhettél volna.
2020. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!