Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem akarom megtartani a...

Nem akarom megtartani a babát, az anyám rám erőltetné. Mit tegyek, ha nem akarok olyan lenni, mint ő?

Figyelt kérdés

Terhes lettem, de még fiatal vagyok az anyasághoz. Most töltöm a 22-t, még élni szeretnék. A barátommal is elég viharos a kapcsolatunk, ezért nem neki mondtam el, hanem az anyámnak (most úgyis itthon vagyok). Ő viszont ki van rám, hogy mi az, hogy elvetetem, meg hogy ő 20 évesen szült engem és nem érzi, hogy elrontotta volna az életét, és hogy a nagyszülő is otthon lehet a gyerekkel, majd ő vállalja, amíg én egyetemre járok. Ja, tök életszerű, hogy minde nap 300 km-t utazik valamelyikőnk emiatt... Ráadásul az, hogy "nem érzi, hogy elrontotta volna az életét" egy nagy hazugság. Mivel otthagyta miattam a főiskolát, sosem szerzett diplomát, nem volt állása. A válásukig apa tartotta el, utána a mostohaapám. Aki teljesen elmebeteg, mindenért üvölt, de anya nem hagyja el, mert "akkor mégis mihez kezdene". Így nőttem fel, hogy neki miattam kell azzal az emberrel élnie, és ha nekem nem lennének nagy igényeim, elválhatna, meg ha nekem nem kéne különórákat fizetni, stb. Mindig én voltam a kifogás. Pedig apa rendesen fizette a gyerektartást, nekem is ad a mai napig pénzt külön, anya nevén is volt már akkor két lakás, szóval nem volt annyira reménytelen a helyzet. Meg most is, hogy már külön élek tőlük teljesen (18 éves korom óta), még most sem válna, pedig napi szintűek a cirkuszok. Látom most is, hogy itt vagyok... Olyanokon, hogy pl anya nem étcsokit vett, vagy nem töltötte újra a sótartót, vagy hogy a 391 fehér inge közül anya nem azt vasalta ki, amelyiket felvette volna. A barátommal is sok a vitánk, és amikor látom anyáékat, hálát adok azért, hogy engem semmi nem köt hozzá, és bármikor léphetnék, ha éppen olyan a helyzet. De egy közös gyerekkel ez nem menne... Anya azzal jött, hogy minden kapcsolatban vannak kisebb viták, és lehet hogy 35 évesen sem találom meg az igazit, akkor sose szülök?! Egyszerűen nem érti, hogy én nem akarok egész életemben olyan kiszolgáltatott helyzetben lenni, mint ő.


Fogalmam sincs, mivel nyithatnám fel a szemét.


2019. aug. 14. 18:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
38%

Vetesd el!

Ha megszülöd azzal tönkreteszed az életed!!!

Mégha örökbe is adnád utána a fiatal tested már nem lenne olyan szép szülés után!

Nem éri meg tönkretteni fiatal szüléssel magad! Utána már párkapcsolatot se fogsz könnyen találni ha barátod elhagy!

AZONNAL VETESD EL AMIG NEM KÉSÖ!

2019. aug. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 anonim ***** válasza:
88%
Elmész kaparásra,azt lekaksizod amit anyád nyafog.
2019. aug. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 anonim ***** válasza:
26%

"Ugyanis biztos, hogy nem fogom vállalni ezt a terhességet."

Miért tetted fel ezt a gyakorira? Felnőtt vagy, külön élsz, mindened megvan és biztosan tudod mit akarsz.

Tőlünk mit akarsz? Elveszíted a magzatot ÉS anyádat.


Kit érdekel?

2019. aug. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 anonim ***** válasza:
75%
#23, azért még mindig sokkal jobban jár, ha a nyakán ragad egy nem kívánt terhesség és egy zsarnok szülő. Nem?
2019. aug. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 anonim ***** válasza:
90%

Nem fogod tudni felnyitni a szemét, de nem is kell ezt tenned. Cselekedj, ahogy jónak látod, ő meg majd szembesül az eredménnyel. Úgyse tudja utólag megváltoztatni.


22L

2019. aug. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/79 anonim ***** válasza:
10%

azt csinálsz,amit akarsz, és én is, úgyhogy nem mondod meg, ki ír ide.


- idegesít a "felnyitnám a szemét" szófordulat

2019. aug. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 anonim ***** válasza:
72%

#28, pedig ez az anyuka szemmel láthatóan rászorul, hogy ráébresszék a valóságra, miszerint olyanon turbóztatja magát, amihez semmi köze.

(az én anyám anno az esküvő-témán lovagolt - amíg helyre nem lett téve)

2019. aug. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 A kérdező kommentje:
És te megmondhatod?:)
2019. aug. 14. 19:47
 29/79 anonim ***** válasza:
6%

Mindegy ki mit mond Te ugyis látom már döntöttél.

Csináld aztán majd idővel megmondod magadnak jó lett volna e a baba vagy nem.

Csipem az ilyen nőket az ágyba lehet vinni őket pár pohár piáért.Neked diploma itt a baj

2019. aug. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 anonim ***** válasza:
77%
Elveteted. Pont. Minden más nyafi csak kifogás.
2019. aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!