Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hiányérzet? Ugye el fog...

Hiányérzet? Ugye el fog múlni? 14l

Figyelt kérdés

Noverem rokonai vidéken laknak es általuk ismerkedtem meg egy szinten vidéki népzenei taborral.Ez volt a harmadik évem de meg egyszer sem tett rám ilyen mely benyomást .Elotte egy hétig az egyik baratomnal voltam (szinten ott vidéken )utána mentem a táborba .Annyira megszerettem az ottani életet ,hogy most nagyon szomorú vagyok.(szentendrei vagyok).Mindenki hiányzik .Hianyoznak az emberek a légkör ,a későn fekvés a zenélés .:( Es a gondolat hogy csak egy év múlva lesz megint kiakaszt.Tudom hogy van lehetőségem találkozni velük ,legalabbis a lányokkal de az nem lesz ugyanaz.:((

Es az egyik tanár 26 éves egy kicsit rám mászott (tipikus a 'legyet is a röptében ' )es en meg gyökér fejjel beleszerettem .:'( pedig figyelmeztettek .o is hiányzik .:(

Lehetséges hogy ennyire megváltoztam volna ket hét alatt??

Vagy csak azert van ez mert tini vagyok ?Ugye el fog múlni ?Ha eszembe jutnak mindig sírva fakadok. :cc



2014. júl. 22. 18:01
 1/6 anonim válasza:
60%
14 vagy lehet már holnap történik veled valami ami lassan elfeledteti veled ezt az egészet ... a 26 éves tanárt is ellehet felejteni mivel már nem látod többet idén legalább is nem.. addig meg találsz korban hozzád valót
2014. júl. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van hasonló hiányérzetem,nekem mondjuk nem párkapcsolati,hanem baráti,és konkrét emberekhez,nem egy helyhez viszonyulok így.Sajnos és valószínűleg soha többet nem találkozhatok velük.Bár ki tudja.9. osztályban hagytam el őket,most 11-et kezdem majd szeptemberben.Minden nap gondolok rájuk,többször is.


Gondolj arra,hogy 1 év múlva úgyis találkozhatsz velük,nem úgy,mint én.Persze lehet,hoyg el is felejted/elmúlik az érzés,vagy sokat könnyebbül,ez csak tőled függ.


(Nem ismerem a részleteket,de szerintem ennyivel idősebb emberrel egyelőre még ne kezdj.)

2014. júl. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Es a 26 eves tanar mint tanit egy 14 evesnek? nyelvlecket? :P persze hogy elfog mulni.. csak egy kicsit jol erezted magad tarsasagba, s mikor hazamentel s egyedul lettel ujra eszedbe jutott s kezdett hianyozni... menj ki az itteni barataiddal, kicsit meselj nekik s mar is jobb lesz. Nehogy mar emiatt lennel depis. Nyugi hamarosan elfog mulni :D
2014. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat .Engem speciel nem tanított de amugy bőgőt tanított .Lehet hogy meg fogok vele találkozni de ennek kicsi az esélye es akkor is max 1-2szer...
2014. júl. 22. 18:19
 5/6 anonim válasza:
Ez teljesen természetes én is átéltem tavaly hogy táborból haza érve több éjszakát át zokogtam mert hiányoztak a tábortüzeknél eltöltött esték, az éneklés, a hülyéskedés...stb. Hát és a szerelem nagy valószínűleg össze kevered a szerelmet és a tiszteletet/rajongást, de az is lehet hogy tényleg picit belezúgtál de meg látsz valahol egy helyes fiút és már el is felejted:)
2014. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szentendrei vagy!! Végre egy szentendrei!!!!!!

Melyik suliba jársz ha megkérdezhetem? (Akár priviben is) de nem kötelező!14/L

2014. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!