Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy normális...

Mit tegyek, hogy normális legyek? El fog majd múlni?

Figyelt kérdés

Már ovis koromban is sokat panaszkodtak rám, hogy megverem a többieket vagy valahogy bántom őket pedig itthon ilyet nem láttam soha. Tesómmal verekedtünk de az szinte mindenkinél meg van és szerintem kell is. Suliban is sok mindent kaptam verekedésért és sértegetésért, ötödik félévkor kirúgtak, akkor egy kicsit komolyabb szidást kaptam és pár hétig nem csináltam semmit utána folytattam ahol abbahagytam. Ahogy nőttem elkezdtem pofázni is a tanároknak akik ezt még mindig nem tűrik és ez a harmadik suli ahová járok 9. óta. Most is van már igazgatóim is. Nem vagyok rá büszke és utólag megbánom. A családommal is egyre rosszabb a kapcsolatom és attól félek hogyha lesz feleségem akkor talán őt is képes lennék bántani de nem akarom. Voltak már barátnőim de nem tartottak sokáig. Nem tudom miért vagyok ilyen, kiskorom óta focizom, mellette járok boxolni, futni, edzőterembe. Régen azt mondták, hogy majd kinövöm de eddig nem úgy néz ki. Mit tegyek?

17/F


2013. jan. 16. 20:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Keress fel valami pszichológus-félét.
2013. jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%
Vegyél be sok altatót!-és el fog múlni. (Az öcsémet is egy ilyen sz@rházi barom nyomorította meg,a mai napig pszichológushoz hordjuk és soha sem lesz már a régi,pedig egészséges vidám gyermek volt...) Ne sajnáltasd magad inkább parancsolj a hülye agresszív ösztöneidnek!!!!
2013. jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Mond meg hogyan és parancsolok!
2013. jan. 16. 20:47
 4/30 anonim ***** válasza:
Pszichológus. Az majd megmondja, hogy hogyan parancsolj...
2013. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Vagy persze az is megoldás, ha egyszer olyanba kötsz bele, aki jó istenesen megver.
2013. jan. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
És egy pszichológus mégis mit tudna csinálni? Beszélgetni bárkivel lehet. Volt már hogy megvertek, nem is egyszer.
2013. jan. 16. 20:52
 7/30 anonim ***** válasza:
Mondjuk elég sok mindent tud csinálni, mivel ez a szakmája...
2013. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
93%
Tipikus - "Hű de erős fiú vagyok."-De a pszichológustól be vagy tojva! Elég nagy felelőtlenség a szüleidtől,hogy nem vittek már kiskorodba el szakemberhez.Az én osztályomban is volt ilyen fiú és sajnos sokak életét megkeserítette,mert örömét lelte abban hogy másokat bántott.-Ha van egy kis gerinc' benned elmész és kezelteted magad!
2013. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
mennyél el,egy pszichológushoz vagy félsz hogy megver,téged :-D
2013. jan. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
91%
Menj el a roma negyedbe"-ott kötözködjél.- Hajrá !!!
2013. jan. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!