Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi tévő legyek vagy ez normáli...

Mi tévő legyek vagy ez normális 16 évesen?

Figyelt kérdés
Eddig szal 13 éves koromtól szinte semmit sem fejlődtem,de most nagyon elkezdtem hizni...41 kiló voltam most 47-nél tartok 1-1.5 hó alatt...annyira éhes vagyok állandóan :S...de főleg hasra hizok és nagyon csunya pedig normális a magasságomhoz(156...viszont tegnap is 3 tányér krumplit és 4 virslit ettem és épp hogy jól laktam vele...

2012. okt. 17. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Miért ne lenne normális?Most kezdesz férfiasodni és abban benne vannak az ilyenek hasra meg felülés és fekvőtámasz jó!
2012. okt. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Normális, viszont fontos hogy most kezdj el sportolni valamit ha még nem tetted :)
2012. okt. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
amugy lány vagyok :D.
2012. okt. 17. 21:56
 4/10 anonim ***** válasza:

1-es!


Ez a "nők egészsége" rovat. :DDDDD


--

A krumpli-virsli nem a legegészségesebb kombináció, ha éhes vagy, próbálj egészségesebb alternatívákat keresni.


Ha jól választod meg, hogy mit eszel, akkor "tovább tart" az étel, később éhezel meg újra.

Sok fehérje (túró, sajt, fehér husi), zöldség, barna rizs, teljes kiőrlésű vagy legalább durumtészta.


Egyébként normális. Valószínűleg egy ún. "növekedési lökés" előtt állsz, ami előbb súlygyarapodással majd nyúlással folytatódik (magasabb leszel).


A sportot ne hanyagold, az egészségtelen ételeket viszont igen (cukros üdítők, rostos levek, chipsek, rágcsák, édességek...).

2012. okt. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
figyelj oda mit eszel és nem lesz gond.
2012. okt. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyél nyugodtan azt és annyit, ami és amennyi jól esik, de mozogj is sokat!
2012. okt. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

egyebkent imadom a sajtot es a tobbi tejtermeket is,szoval ezzel nincs gond :).

Uditot(boltit) viszont csakis vizet vasarolok,otthon teat,tejet iszok.Chipset es baratait nem fogyasztom!:).nagyszuneten eszek 1-2 kiflit...viszonylag egeszsegesen taplalkozom,csak nagy mennyisegben.

Szerintem fejlodni fogok v kitudja,de az az erdekes,h ma mertem magam es 48,4 kilo vagyok.azt meg hozzatennem,ebedre mennyit ettem:leves,spagetti,vmi lecso feleseg,4 gomboc O_o.

2012. okt. 18. 17:19
 8/10 anonim ***** válasza:
mensizel már?
2012. okt. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy viszonylag egészségesen táplákozol. De az a baj, hogy rengeteg tévhit van az ételekkel kapcsolatban. Így például a tejtermékek és a gabona egyáltalán nem egészségesek.

Nekem sok-sok éve volt problémám a súlyommal, és emiatt elkezdtem paleolit módon táplálkozni. Ezzel egyidejűleg beleástam magam a szakirodalomba, és megdöbbentő dolgokat tapasztaltam. Ezeknek fényében pedig pláne hálás vagyok, hogy megismerhettem ezt az életmódot. Szívből ajánlom Neked (és mindenkinek), hogy legalább olvasgass a témában.

2012. okt. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

8-igen.

9-elég sok dolgot olvastam mondjuk,de szinte semmit nem lehet enni :D...ezzel ez a baj a másikkal az...de megfogadom a tanácsod :).

2012. okt. 21. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!