Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, hogy egy megfázás...

Az normális, hogy egy megfázástól ilyen rosszul legyek?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdődött, fájt a torkom, ma már jobban fájt, 37.3 a hőm, tehát nem is vagyok lázas, mégis egyfolytában ráz a hideg, a torkom annyira fáj, h nyelni nem bírok, mindig fújom az orrom, de be is van dugulva... Holnap megyek orvoshoz... De ez normális, h megfázástól ilyen rossz közérzetem legyen? Veletek is így van?
2009. ápr. 26. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem mindig így van. Én most lettem beteg hangom nincs nekem is úgy fáj a torkom hogy ma még semmit nem ettem,ittam. És úgy fáj a mellkasom egész este nem tudtam aludni ezektől. Én nem vagyok lázas vagyis a lázmérő nem jelezte volna hogy az lennék,bár szerintem nem is jó. Az a nagy gond hogy ha én beteg vagyok akkor sokat iszom de hát nyelni nem tudok. Olyan mintha egy gombóc lenne a torkomban.:( De a kérdésedre válaszolva szerintem teljesen lehetséges hogy ennyire rosszul legyél.
2009. ápr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen ezek a megfázások,virusok elég kellemetlenek szoktak lenni..én nemrég voltam influenzás,kb 5 éve nem volt megfázásnál nagyobb bajom.Hát képzelheted hoyg szenvedtem,egyik éjszaka 40 fokos lázzal már az is megforudlt a fejemben h megélem e a reggelt..:-D Szóval kitartás és jobbulást kivánok neked..sok tea,c vitamin,gyümölcsök,coldrex,neocitran és pihenés
2009. ápr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Velem is mindig ez van, azért kérdeztem meg, hogy normális-e. Van, mikor azonnal felmegy a lázam, de most nincs lázam mégis olyan rosszul vagyok, hogy csak na... :S

Köszi a választ és jobbulást Neked is! : )

2009. ápr. 26. 20:07
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a második válaszolónak is! Hú, Én nem emléxem, hogy lett volna nekem 40 fokos lázam, de 38-39 szokott lenni.. csodálkozom is, hogy most nincs... Pedig úgy érzem magam, mintha lenne, de a lázmérő nem mutatja...

:S Köszi a jókívánságot! : )

2009. ápr. 26. 20:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Én multkor mikor megfáztam képzeld 5 napon keresztül kb 37,6-37,8 fokos lázam volt de se lejjebb nem ment se feljebb:) aztán végre a sok lázcsillapito után lement:) de a közérzetem az olyan volt h huh..:)x) ja és én ienkor mindig náthás vagyok és ugy bedugul az orrom h szinte megfulladok x)
2009. ápr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!