Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy normális...

Mit tegyek, hogy normális legyek? El fog majd múlni?

Figyelt kérdés

Már ovis koromban is sokat panaszkodtak rám, hogy megverem a többieket vagy valahogy bántom őket pedig itthon ilyet nem láttam soha. Tesómmal verekedtünk de az szinte mindenkinél meg van és szerintem kell is. Suliban is sok mindent kaptam verekedésért és sértegetésért, ötödik félévkor kirúgtak, akkor egy kicsit komolyabb szidást kaptam és pár hétig nem csináltam semmit utána folytattam ahol abbahagytam. Ahogy nőttem elkezdtem pofázni is a tanároknak akik ezt még mindig nem tűrik és ez a harmadik suli ahová járok 9. óta. Most is van már igazgatóim is. Nem vagyok rá büszke és utólag megbánom. A családommal is egyre rosszabb a kapcsolatom és attól félek hogyha lesz feleségem akkor talán őt is képes lennék bántani de nem akarom. Voltak már barátnőim de nem tartottak sokáig. Nem tudom miért vagyok ilyen, kiskorom óta focizom, mellette járok boxolni, futni, edzőterembe. Régen azt mondták, hogy majd kinövöm de eddig nem úgy néz ki. Mit tegyek?

17/F


2013. jan. 16. 20:38
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Nem vagyok beszarva tőle csak feleslegesnek tartom mert mindenkit oda küldenek aki feltesz egy kérdést.


Diiikk more, bájod ván a származásomma'? te rásszistá...

2013. jan. 16. 21:44
 12/30 anonim ***** válasza:
Lődd fejbe magad, sok embert megkímélsz a szenvedéstől, és a problémád is elmúlik.
2013. jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Indulok :)
2013. jan. 16. 22:08
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Viselkedészavar + Agresszió + Hiperaktivitás (tanulás mellett 4 sport szóval nem tanulsz) = Kukába dobnak kukásnak se leszel jó -> Börtöntöltelék.


A mi adónkból fogsz élni te ostoba baromfi. El kellene határozni már enny idősen, hogy mi a jó és nem igaz hogy nem tudod magad kontrollálni !

2013. jan. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Te lehet, hogy feleslegesnek tartod így első körben. Viszont akkor nem is igazán akarsz ezen változtatni.

Ha annyira meg akarsz változni, akkor élsz majd minden létező lehetőséggel, még akkor is ha te azt feleslegesnek tartod.

A pszichológusnak ez a munkája, sokmindenkin segített már, és bizony ha lelki eredetű ez a dolog, akkor ezen csak ő segíthet. Adj neki egy esélyt és menj el hozzá. Ha 3-4 alkalom után úgy döntesz, hogy ennek semmi értelme és nem is tudott meggyőzni az ellenkezőjéről, akkor hagyjd ezt a lehetőséget és keress mást.


Szóval mit csinálj?PSZICHOLÓGUS! Sok sikert!

2013. jan. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
78%

B@zd ilyen embereket mint te....


.. . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . .,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . . /

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . . . /

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`.... . /” . . . ./. .. ./

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . . .|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`\.



Tényleg menj el psichológushoz mert ennek nemlesz jó vége.

18/F

2013. jan. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy nem vagy te besz.rva!- Be vagy kulázva kisgyerek!- Azért bántod a gyengébbet,hogy palástold milyen piti kis lóf@szjankó vagy! - és nem mersz szembenézni a saját hibáiddal.Az utólag megbánás...hát ez mindent elmond rólad..."- Hiába akarsz szalonna lenni...Te kutya!!!!
2013. jan. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Tényleg jó megoldás lehet az, hogy ha keresel egy pszichológust, és beszélgetsz vele, hát, hogy ha tud adni valamilyen jó tanácsot stb. A többi rajtad múlik, hogy ha el akarsz érni valamit az életben akkor még most kapd össze magadat mert különben, tényleg az lesz, hogy valahol lapátolod a maltert. (Nem rossz indulat realitás!)


sziasztok!


Ezt a sok ostoba korcs válaszadót mint ti vagytok, ha valaki ide jön feltesz egy értelmes kérdést, ami, hogy ha igaz amit ír akkor egy komoly előrelépés, és mit kap válaszul a sok, okosnak előtörnek a gyerekkori emlékei. Srácok, hogy ha itt mindig mindenkit megvertek, akkor egy kérdés nektek nem voltak barátaitok? Mert engem is volt, hogy megvertek föleg ált. isk.ben amire az volt a válasz, hogy akkor felszívtam magam összeszedtem a barátaimat és mi is jól elvertük, a másik gyereket, na most ez megtörtént 1x és utána, már nem is akarta senki bántani a másikat. Sőt előfordult, hogy az esemény után még haverkodtunk is. (na nem közvetlen utána :))


Sőt hova tovább a saját gyerekemnek is azt javasoltam, hogy ne sírjon és ne árulkodjon ha nem álljon ki magáért, de ok nélkül senkit ne bántson.

2013. jan. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Kedves 18-as az -"OSTOBA KORCS"-ozás nem éppen korrekt...Nem tudom mit szólnál ahhoz ha egy szép napon egy ilyen erős" legényke meg az összegyűjtött bandája elkapná a gyerekedet,meztelenre vetkőztetnék ,leköpködnék,azután jól összerugdosnák-hogy kórházba kerüljön és több hónap alatt se jönne rendbe a lelke?-és csak azért kapná mert megvédte magát egy ilyen sz@rházival szemben és utána napi célponttá válna? -mert ilyen is van...és az a kedves" erős legényke is csak így kezdte,hogy nem tudott uralkodni magán. Ne ítélj,hogy ne ítéltess! Kezeltesse magát!-De ne avasd már szentté!
2013. jan. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

19


nem avatam szente sőt... azt írtam én is, h ha tenni akkar az már jó.


az ostoba korcsozas nem feltétlen neked szólt ha nem a nagy atlagra reakció h nem kell letamadni senkit.


nem tudom elképzelni, h ilyen helyzet elő alhat a kolykoknel, ha meg is akkor nem tudom valsoszinuleg 5-15 évig letöltendő lenne a vége.


bár ha anno velem történik se hiszem h a lelki sérülés lenne, ha nem


mer hetetlen bosszú vagy és újra az első pont lépne ervenybe és ez így volt 6evesen, max nem tudtam így megfogalmazni. bár az én idomben nem volt ilyen szintű megalázása, max bucira vertük.néha egymást de a végére már nem volt különösebb harag és mindemkibol akirol tudok normális ember lett.


(elnézést a problémás helyes irasert és az ossze-vissza ekezetekert. de telefonrol írtam)

2013. jan. 17. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!