Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyek normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek normális?

Figyelt kérdés
Van egy fiú egy iskolába járunk és már nagyon sokat beszélgettünk facebookon meg már 1x találkoztunk a suliban is. Nos az a helyzet h bejövök neki és nekem is nagyon tetszik és holnapra va meg beszélve a találkozó a suliban. az a helyzet h én nem érzem magam valami szépnek mmert lúdtalpas vagyok és félénk is :\ ő azt mondta h nem a kinézetet nézi hanem hogy mi van belül. az a baj hogy egy osztályba jár egy fiúval aki belém van esve de nagyon és hát nem akarom megbántani.. mit tegyek? légyszi normális válaszokat 15/L
2012. nov. 4. 18:06
 1/1 anonim ***** válasza:

hát először is ne lobogtasd a lábröntgenedet és akkor a lúdtalp kilőve:D ezt a hülyeséget XD (már bocsi)


a nem a külső számít szöveget ne vedd be, tetszik neki a külsőd is, de ez lényegtelen


sajnos mindkét pasinak nem tehetsz eleget (illetve igen, de csúnyán fognak utána rád nézni:D), választanod kell

a leírásból úgy veszem ki, hogy aki nagyon beléd van esve (a lúdtalpad ellenére!) az neked annyira nem jön be, csak nem akarod bántani... hát viszont nem élhetsz mások elvárásai szerint.. ha neked ő nem jön be, sajnálod, de neked más tetszik, és jogod van hozzá, hogy randizgass... ha ezt az osztálytársad nem érti meg, és bedurcul, akkor egy tahó:D

2012. nov. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!