Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ide tartozik? Nm tudom,...

Ide tartozik? Nm tudom, mitévő legyek? Ez normális? Nem baj?

Figyelt kérdés

Az van,hogy most 16 éves vagyok,de nincs pasim.már 15 éves korom óta vágyom vagyis nem vágyom,de így kíváncsi vagyok a szexre vajon milyen lehet..Olvastam róla,meg tudom is,csak úgymond ,,ki próbálni."

Van egy fiú barátom,de ő 6 órára lakik tőlem,nagyon ritkán találkozunk,vele szoktam beszélgetni ilyenekről,hülyülünk róla meg stb.És amikor írja,hogy engem mennyire lefektetne stb,az nekem jól esik :DD vagy nem tom..

És amikor bele gondolok abba,hogy lesz barátom akkor sokkal másabb lesz,mer akkor úgymond kicsit félni fogok ettől,ha majd ő leakar fektetni..

veletek is volt már ilyen gondolat?

(normális választ) :) köszi


2012. márc. 3. 23:14
 1/8 anonim válasza:
Velem ilyen gondolat még nem fordult elő o.O
2012. márc. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
persze tudom furi.. :D :S
2012. márc. 3. 23:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én addig nem vágytam a szexre míg nem lett a barátom. Azelőtt mindig az mondtam hogy ráérek majd 17 éves korom után. Ahhoz képest 15 évesen elvesztettem vele, de semmit nem bánok mivel már másfél éve együtt vagyunk és már azt is kitárgyaltuk kb mikor fog eljegyezni meg hol fogunk lakni :) úgyhogy nem érzem elkapkodásnak :D de ez a 'kipróbálási alap' elég gáz. Akkor feküdj csak le fiúval ha szerelmes vagy mert később ha találsz valakit akibe az leszel, nagyon bánni fogod, hogy nem vele tetted meg először.
2012. márc. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor erre most pasiként válaszolnék egy rövid, velőset:

Mikor majd lesz komolyabb kapcsolatod, valahogy lelki késztetést fogsz érezni arra, hogy szeretkezéssel tegyétek azt teljessé, mégha ez most nagyon nyálasnak és öregesnek is hangzik.

2012. márc. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Én még be sem töltöttem a 15öt de én is vágyom a szexre,akarom tudni,hogy milyen,érdekel,hogy milyen érzés olyannal olyan dolgot tenni ami túl érzelgős és csak egymásé vagyunk az ágyban.Viszont az a különbség,hogy én szeretek valakit most is csak nem vagyunk együtt,de már nagyon rég óta szerelemes vagyok,tehát nem tartom úgy,hogy egyből dugni akarok,hanem eljutottam addig a pontig,hogy már menne vele,meg kívánom.Kipróbálni is akarom meg szerelemből megtenni.Nekem is jól esik,ha azt mondja egy fiú,hogy lefektetne,mert ebből azt értem le,hogy szépnek tartja a testem és nem undorodik hozzám nyúlni.Nekem is van pár barátom akikkel el tudok beszélgetni az ilyen témákról,nincsenek sajnos gátlásaim épp ezért nyíltan elmondok dolgokat.Hidd el,hogy nem fogsz félni az elsőtől,ha teljes szívedből szereted a barátod,mert bízol benne és tudni fogod,hogy nagyon vigyázni fog rád és csak egymásé vagytok.Igaz minden ember más.Nem kioktatni szeretnélek,de szívesen megismernélek,kötődöm az olyan emberekhez akiknek olyan furcsa tulajdonságaik vannak amik nekem is.Remélem ez normális válasz volt.:)


14/15 L

2012. márc. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sorban:

Nem, nem, nem, igen, nem.

2012. márc. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

22 vagyok, mindig érdekelt a szex. Kicsi korom óta sokat olvasok róla. Mindig kíváncsi voltam milyen lehet.

De sosem pazaroltam volna el az első alkalmat a kíváncsiság miatt.

Mai napig jól esik ha egy pasi ilyesmit mond hogy " lefektetne".Igaz levonom a következtetést hogy az illető 1 paraszt. De azért titkon tetszik az embernek ha vonzónak látják mások.

17 évesen vesztettem el a szüzességem, az akkor 19 éves szintén szűz barátommal.(3,5 hónap után)Azért mert nagyon szerettük egymást és ezt máshogy is ki akartuk fejezni.

Nem éri meg sietni.

2012. márc. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23:24 vagyok. szerintem nem adtam hülye választ, annak aki azt írta rá, hogy 'nem' nem értem én miért siettem volna el, persze persze korra fiatal vagyok, de én már teljesen érettnek éreztem/érzem magam hozzá, és 10 hónapot vártunk majdnem. Szerintem semmit nem siettünk el pláne ha egy életre együtt leszünk tehát nincs mit megbánni.
2012. márc. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!