Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem teljesen ide tartozik. De...

Nem teljesen ide tartozik. De normális az, hogyha a baba miatt már most úgy érzem, ő lesz a kiskedvenc és engem majd le se sz*rnak?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok.3 hugom van,most terhes anya öcsémmel.amikor a hugaim születtek,is azvolt hogy jaj istenem kicsi manó meg mittudomén,én meg hozzájuk se érhettem kb..az öcsémre sokat vártak,apa mindenképp akart egy fiút,most gondolom ezért még jobban el lesz kényeztetve hogy "jajj fiúú".mondta az egyik ismerősünk,hogy jajj de jó anyának lesz segítsége,ő erre persze majd még megis ölné nekem ezt a csodát...
2010. febr. 26. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szegényke!

pont a legsz@r@bb korban vagy. megértem, h így gondolod, de próbáld ennek a dolognak a pozitív oldalát nézni. tény, h nem volt kedves anyukád mondata, de hidd el, neki sem lehet könnyű. te leszel annak a csöppségnek a nagy és okos nővére pár év múlva, és nagyon büszke leszel rá.

2010. febr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te is probálj hizelegni ,és ne add föl!!

Légy anyukád legjobb barátnöje! Kitartás hosszú ídő ,de belehet hízelegni anyu-apu szívébe!Ne légy makacs ,inkább segítö,oda figyelő ,puszilgatós ,figyeld a szüleid vágyait!Észre fogod venni hogy ha közel kerülsz hozzájuk milyen jó érzés lesz mindenkinek!Simogasd anyu pociját ,feküdj be az ágyába,beszélgess sokat anyuval esetleg kérdez érdekes dolgokat!Kérdezd meg hogy be-e kisérd a szülöszobába!!!!!!!!!!!!!!!Jól fog esni neki és közel enged magához.

2010. febr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor megszülettél, te is egy kicsi manó voltál. :) Éjszaka többször felkeltek hozzád, dajkáltak, ha nyűgösködtél, énekeltek neked, letörölték a kakit a popódról, kétségbeesetten rohantak veled a dokihoz, ha csak egy kis hőemelkedésed volt. Hidd el, most sem szeretnek kevésbé, csak egy kamasz másféle törődést igényel, mint egy kisbaba. Az nem kényeztetés, hogy egy kicsivel többet foglalkoznak, hiszen így tanul meg szeretni, beszélni, bilizni, stb. Nekem három hete született meg a legkisebb gyermekem, nálunk is előfordult, hogy a legnagyobb, 17 éves lányom elhanyagolva érezte magát, de sokat beszélgettünk az ő babakoráról, és hamar megértette, hogy nem szeretjük őt kevésbé.
2010. febr. 27. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megmondom neked őszintén,én nem irigyellek. 3 lány utáni fiú,hallgathatod majd az ömlengéseket(: De a kisfiút sem irigylem,az ilyenekből nevelnek elkényeztetett kis majd nagy szörnyetegeket. Nézd a jó oldalát,még pár év, és elkerülsz,anyukádék meg imádhatják a kis fiacskájukat kedvükre. Neked meg lesz saját családod,akik szeretni fognak, és nem mondanak rád ilyeneket, mint az édesanyád.
2010. febr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!