Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi idő után sikerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után sikerül túljutni egy váláson? Részemről el fog múlni ez az érzés?

Figyelt kérdés
már egy éve elváltunk a férjemmel 6 év után. azért mert nem foglalkozott velem, elhanyagolt, két évnyi részemről szenvedés és magány után mondtam ki a végső szót, úgy, hogy én még szerettem. ő akkor fogadkozott, hogy megváltozik, de nem adtam neki több esélyt. én még mindig szeretem, mindig csak rá gondolok, ha látom, legszívesebben megölelném és megcsókolnám, folyton a telefon van a kezembe, hogy felhívom de nem merem megtenni. azóta neki sem volt senkije, és miután szétköltöztünk, nem beszéltünk, csak szia-szia. nem tudom mit tegyek. 28 N. gyerekünk nem volt ha ez számít valamit.
2012. dec. 18. 14:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

ne agyaljál ilyeneken ha már egyszer végre lezártad az ügyet. te írtad, hogy 2 év szenvedés után

ha újra együtt lennétek, akkor sem lenne jobb, ez kb egész biztos

2012. dec. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
én is ettől félek de borzasztóan hiányzik :(
2012. dec. 18. 14:45
 3/19 anonim ***** válasza:
3 éve váltam, és még nem sikerült. Taktikám kerülök mindent ami vele kapcsolatos, ha rá gondolok elterelem a figyelmemet. Így a mindennapjaim élhetőek egész jól. De néha leellenőrzöm, hogy érzek e még valamik, és akkor mindig kiderül, hogy igen, még mindig nem tudok úgy rá gondolni, ahogy kellene. Úgy mint egy emberre a sok közül. Egyszerűen nem bírom elviselni, hogy van egy élete amiben én már nem vagyok jelen.
2012. dec. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%

Lehet túl korán találkoztatok, gyors esküvő stb.

Azóta sokat értetek mindketten, lehet neki is más lenne a hozzádállása...........

2012. dec. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
Én is 3 éve váltam el, titkon bíztam benne, hogy majd egyszer újra egy pár leszünk. 1 hónapja bejelentette, hogy decemberben nősül...
2012. dec. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha tényleg megpróbálnád vele felvenni a kapcsolatot? 6 év nem múlik el nyomtalanul az ember életéből. Különösen így az ünnepek táján összejöhetnétek egy kávé mellé, hogy vagy, mit csinálsz, mi van veled, stb. és közben hátha kiderülnek dolgok. Egyébként rengetegen a válás után jönnek rá, hogy ezt még helyre lehetett volna hozni, csak a büszkeség vagy más ok miatt meg sem próbálták. Igazán szép lenne karácsonykor adni magatoknak legalább még egy esélyt.
2012. dec. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor érdemes újra kezdeni, ha ezentúl el tudod majd fogadni a "szenvedés és magány"-t, akármit jelentsen is ez. Mert ahogy előttem is írták, gyökeresen változni nem fog, nem tud senki.
2012. dec. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
46%
Konkrétan én tudnék változni, ha visszakapnám Őt...
2012. dec. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Most hívd fel, amíg nem késő, hidd el pár év múlva már késő lesz,ha majd még mindig ezt fogod érezni....tapasztalat :/
2012. dec. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
felhívtam, találkozni fogunk holnap, húú reszketek, remélem minden jól fog sikerülni.
2012. dec. 18. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!