Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy állítsam le anya férjét,...

Hogy állítsam le anya férjét, hogy tekintse a mi magánügyünknek anyával, ami anya meg köztem megy?

Figyelt kérdés

és ne gondolkodjon azon, illetve ne szóljon bele, pláne ne foglaljon álláspontot valamelyikünk mellett, mert teljesen etikátlan és jogtalan, pláne hogy elfogult, meg bele se lát semmibe mert hülye amúgy is?



egy példa kölcsönkérek anyától, (mert messze dolgozom, nem tudom az itteni rezsim fizetni - anya fizeti - én meg utólag fizukor anyának)amit tud nagyon jól, hogy megadok, mert azért dolgozom eleve, hogy kilegyen mindenem fizetve, erre anyára egyszer rájött (ahogy gyerekkorunk óta is szokott lenni, hogy "bekattan") hogy szemetül mondta, "hogy ott vannak felírva,mi mennyi volt, add ide a pénzt és takarodj" szerintem idegbeteg valahol, na mindegy,ez nekem nagyon rosszul esett, hogy hát rengeteget de tényleg azért dolgozom, mindig is megadtam mindent eddig, de értsétek az utolsó 100 Ft-ig pontosan, szóval olyan rosszul esett, hogy kiakadtam rajta, hogy miért így beszél velem, hogy alig látom így is a családom(messze dolgozom) meg amúgy is, szülők válva, tesom megint messze, szóval majdhogynem senkim sincs, csak anya az egész életemben és tőle ezt a mélyről jövő undorító gyűlöletet kapom (pl olyan is volt, hogy amikor azt hitte nem hallom, lek*rvázott) magyarán utál az anyám, a lényeg, hogy kiborultam, sírtam (mert ez már az utolsó csepp féle volt a pohárban, amiket kaptam tőle lelkileg), mindennek a tetejébe, ami nem is egyszer fordul elő, odaállít a férje és még engem kezd el leorrolni, meg védi anyát, hogy ő mindent megtesz értem, meg segít, meg folyamatosan figyelmeztetget arra, hogy tartozom neki. ok, hogy összetartoznak, védje anyámat, nem érdekel, de bele sem lát abba, hogy anyám milyen igazságtalan velem, és igenis nekem van igazam, és undorító, hogy hogy jön ahhoz is, hogy engem figyelmeztetgessen a tartozásomról anyának, amit mindig fizetek, meg nem vagyok fogyatékos, hogy elfelejtsem, meg stb stb.

szóval azt is utálom, hogy egyáltalán megszólal az én magánügyemben, de ugye gondolhatna arra, hogy nem lát bele csak anya ahogy neki sajnáltathatja magát, meg hordhat le engem a hátam mögött ügye, szóval csakis ezen az alapon ítélkezik egyáltalán és foglal álláspontot.

szóval már az elborzaszt hogy miért gondolkodik egyálétalán a felesége és a lánya közti ügyeken (de gondolom anya tereget ki neki mindent, szóval az ő hibája)


a lényeg, hogy én elmondtam a férjnek, hogy te nem látod, hogy anya hogy beszél velem, hogy mekkora gusztustalan gyűlöletet kapok, amíg én szeretettel gondolok mindig távol messze családtagjaimra és pofonokat kapok, a saját Anyámtól !akire gyermekkorunk óta, meg már bölcsiben, oviban úgy nevelnek, hogy ő a legnagyobb érték a földön, ebben a hiszemben nőttem fel, de kamaszkorom óta kapok minden sz*rt tőle, kezdve attól, hogy kitett már az utcára is, meg sorolhatnám.


és akkor egy diplomás emberről van szó, akinek egyszerűen van képe ahhoz, hogy ilyen ügyben ellenem hangot emeljen, amikor én össze vagyok törve darabokra. még be is görcsöltem, mert terhes vagyok. nah annak is jó sztorija van, hogy anyám milyen, de hosszú.


2013. nov. 8. 11:25
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:

próbálom érteni.

meg amugy most jut eszembe, amikor jobb munkám volt 1000 eurokat hoztam anyának, azon feletti részből éltem, abból sincs semmi most.

na mindegy, csak érdekes.

2013. nov. 8. 13:35
 42/53 anonim ***** válasza:
Kérdező (#40) leírnád pár szóban, hogy hogyan kerültél el anno otthonról? Akkor is megvolt már az új férj?
2013. nov. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:

akkor jött a házhoz az új férj, anya féltékenységi rohamokban volt. már az is zavarta, hogy egyáltalán otthon vagyok és mozgok, amikor jöttek hozzám a barátok, és látták a szitut, ki akadtak, hogy ez aztán durva.

akkor már a férjével együtt "kiutáltak" vagy anya valahogy vezette a férjét, szóval olyanokat csináltak, hogy nem tudtam leülni az edédlőasztalhoz enni, meg ilyenek.

2013. nov. 8. 13:38
 44/53 anonim ***** válasza:

"pl olyan is volt, hogy amikor azt hitte nem hallom, lek*rvázott"

Az lett volna az utolsó alkalom, hogy szóba állok vele.

Azért, hogy mondhat ilyet egy anya a lányára?A gyerekére, akit a szíve alatt hordott?

Válaszadók, ti tudnátok ilyet mondani a gyereketekre? Vagy, ha nektek mondana ilyet anyukátok mit szólnátok?

Nálam ez nagyon kiverte a biztosítékot.

2013. nov. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:

most a vetessem el a gyerekem-nél tartott..


na mindegy.

megpróbálok valahogy család nélkül élni én és a gyerek és annyi.

de olyan abszurdnak tartom valahogy ezt, hiába javasolják itt nagy hanggal.

2013. nov. 8. 13:47
 46/53 anonim ***** válasza:

Na, szerintem most vált megérthetővé az egész kérdésed Kérdező. Anyukád betegesen féltékeny Rád, ha most terhes vagy akkor ez újra kihozta belőle mert valszeg tudat alatt az van benne, hogy ő már ha akarna se tudna gyereket szülni az új férjének, lám, te meg terhes vagy, ráadásul egyedülállóként... szerintem szentül meg van győződve róla, hogy simán le tudnád nyúlni a férjét ... ennek szólnak a hisztirohamai. A pasi meg valszeg tudja ezt, és próbál bizonyítani, hogy dehogy, ő csak mellette áll...

Na így festhet ez a szitu valójában.

2013. nov. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
Kérdező (#45) hamar alátámasztottad... persze, hogy a "vetesd el"-nél tart ez a szegény beteg...
2013. nov. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
nem, az a szitu inkább úgy fest, hogy egymaga sem volt képes megélni, úgy, hogy dolgozott. Most otthon lesz egyedül egy gyerekkel, és előre tudja a család, hogy sose lesz vége annak, hogy az ő pénzüket kéregeti.
2013. nov. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:

Nem akar neked senki rosszat, de mikor egyedül maradtam terhesen, akkor kellett felnőnöm, és megtanulni a szüleim nélkül boldogulni.

Ők sem lesznek mindig, és ők sem tudnak mindig segíteni.

A gyereked lesz az új családod, és majd rájössz hogy az a gyermek többet fog neked jelenteni mint az édesanyád.

A legjobb lenne ha már gyűjtenél pénzt és kinn maradnál, gyorsan elrepül a 9 hónap..

Ha most nem boldogulsz hogy fogsz egy gyerekkel a kezedben amikor majd egyedül kell mindent megcsinálnod, és nem segít senki.

Ha már most össze vagy törve, nehogy a gyerek születése után még jobban össze törj.

2013. nov. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
#48, kit értesz család alatt? A kérdező szociopata anyját, vagy annak az új férjét, akihez semmi köze?
2013. nov. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!