Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy tudnám megértetni a...

Hogy tudnám megértetni a családommal, hogy nem vagyok leszbikus?

Figyelt kérdés

7-8 évvel ezelőtt volt egy olyan időszakom, amikor minden mindegy-alapon és egy kicsit kíváncsiságból is volt egy kissebb afférom egy másik lánnyal, de semmi komoly és semmit nem is jelentett. Viszont egy rosszakaróm valahonnan előásott egy fotót, amin éppen megcsókoljuk egymás azzal a lánnyal, és elküldte a szüleimnek is. A rokonság nagy része azóta utál és eltitottak a gyerekektől, a testvéremtől szintén kapom az undorító beszólásokat, az apám kitagadott, az anyám és a nagyszüleim azt mondták, hogy csalódtak bennem, az anyám pedig tlejesen kiborult. És mindeki leszbikusnak tart. Senki nem hagyja, hogy megmagyarázzam, hogyaz csak egy egyszeri, fiatalkori botlás volt, tényleg csak néhányszor csókolóztunk,és egyszer-kétszer együtt aludtunk, rendszerint illuminált állapotban, egyébként a barátságunk sem vokt túl mély, leginkább arról szólt, hogy együtt jártunk bulizni,inni stb. (ezzel a korszakkal is rég végeztem már).

Sem azelőtt, sem azóta nem érdekelnek a nők,és nem is történt semmi nővel és nem is akarok semmit.

Hogy értessem meg velük, hogy ne könyveljenek el leszbikusnak és ne bélyegezzenek meg amiatt, ami nem vagyok?



okt. 13. 15:28
1 2
 11/17 anonim válasza:
92%
Jajj, nem úgy értettem bocs ha félreérthető volt. Azt akartam ezzel mondani, hogy ha nem fogadnának el úgy ahogy vagyok az nem esne tul jól. Amugy hatos vagyok még egyszer bocs
okt. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%
Örülj neki. Ilyen idiótákkal nincs értelme kapcsolatot tartani.
okt. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
92%

Ha nekem ilyen gyűlölködő családom lenne, akiknek annyit jelentenék hogy képesek ilyen miatt teljesen kiutálni, akkor nem is próbálnám megakadályozni.


De ha valamiért ezt nagyon el akarod kerülni, akkor kitalálhatnál valami olyat hogy "megtértél, megtaláltad Istent és rájöttél hogy csak a sátán kísértett, de le tudtad győzni stb."

okt. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
94%
Az ilyen nem család. Hagy el őket, ahogyan én is tettem.
okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
47%
ekkora kamut rég olvastam :D
okt. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
19%
Nem vagyok bi >< csókolózok másik lánnyal.
okt. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Gáz, hogy itt mentegetned kell magad. És ha leszbi lennél? A Te dolgod, nehogy már ez alapján vessenek ki a családból. Fáj biztos a fejük, mert bemesélik maguknak, hogy nem fogsz szülni gyerekeket, azaz a magyar társadalomban értelmetlen a funkciód. 😂
okt. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!