Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A te családodban vannak...

A te családodban vannak leszbikus/meleg személyek? Hogyan viselkednél velük?

Figyelt kérdés

1 éve van egy párom, neki van egy féltestvére, aki egy nővel van együtt már huzamosabb ideje, tehát leszbikus vagy biszex. De én nem találkoztam még vele, mert kint él Washingtonban. Egyszer volt itthon tavaly a barátnőjével, partenrnőjével vagy nem tudom hogy mondjákkal együtt, de akkor nem találkoztam velük, mert még nem laktunk együtt a párommal, frissebb volt a kapcsolat. De most a jövőhéten megint fognak hazajönni, és most biztosan fogok velük találkozni, mert már együtt élek a párommal és az anyósjelöltékkel is jóban vagyok/mindig együtt szoktunk menni hozzájuk.


Viszont nem tudom, hogy kell viselkedni ilyen helyzetben, én még sosem ismertem leszbikusokat/melegeket. Idősebbek is nálam, azt mondják pénzesebbek is,iskolázottabbak is, angolul sem beszélek valami jól. Félek, hogy hogy fog zajlani ez az egész.Tanácsok?



2022. aug. 3. 11:04
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
93%
A férjem unokatestvére Amerikában él, házasságot kötött egy másik nővel. Tavaly voltak itthon, egy lakodalomban találkoztunk, úgy viselkedtünk velük, mint bárki mással..
2022. aug. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem miért kéne máshogy bánni a melegekkel, mint bárki mással?! Ugyanolyan emberek mint te.
2022. aug. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
90%
Tudod, hogy a leszbikusoknak is PÁRJUK van? Sok különbség nincs ám heteró és meleg között.
2022. aug. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
96%

Igen, én vagyok az a családtag :D

Egyébként meg nem kell ráizgulni. Viselkedj velük úgy, mint bármelyik másik családtaggal, nem egy külön fajba tartoznak.

2022. aug. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
93%
Pontosan ugyanúgy mint ahogy egy heretóval is viselkednél. Attól hogy valaki leszbikus/meleg/biszex még nem lesz földönkívüli.
2022. aug. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 Bellatrix:3 ***** válasza:
93%

Nálunk is én vagyok a homi a családba. 😅

Természetesen viselkedünk a párommal mint a heterók. Nem vagyok másabb mint a többiek.

2022. aug. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
13%
Nekem egyszerűbb mert az én környezetemben nincsenek ilyenek
2022. aug. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
92%
Mert hogy kéne? Emberek. Ha kedvesek, szimpatikusak barátságos lennék velük, ha bunkók akkor meg távolságtartó. Pont nem érdekelne mit csinálnak az ágyban.
2022. aug. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
92%
Pont úgy, mint bárki mással.
2022. aug. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanúgy mint bárki mással
2022. aug. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!