Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy tudnám megértetni a...

Hogy tudnám megértetni a családommal, hogy nem vagyok leszbikus?

Figyelt kérdés

7-8 évvel ezelőtt volt egy olyan időszakom, amikor minden mindegy-alapon és egy kicsit kíváncsiságból is volt egy kissebb afférom egy másik lánnyal, de semmi komoly és semmit nem is jelentett. Viszont egy rosszakaróm valahonnan előásott egy fotót, amin éppen megcsókoljuk egymás azzal a lánnyal, és elküldte a szüleimnek is. A rokonság nagy része azóta utál és eltitottak a gyerekektől, a testvéremtől szintén kapom az undorító beszólásokat, az apám kitagadott, az anyám és a nagyszüleim azt mondták, hogy csalódtak bennem, az anyám pedig tlejesen kiborult. És mindeki leszbikusnak tart. Senki nem hagyja, hogy megmagyarázzam, hogyaz csak egy egyszeri, fiatalkori botlás volt, tényleg csak néhányszor csókolóztunk,és egyszer-kétszer együtt aludtunk, rendszerint illuminált állapotban, egyébként a barátságunk sem vokt túl mély, leginkább arról szólt, hogy együtt jártunk bulizni,inni stb. (ezzel a korszakkal is rég végeztem már).

Sem azelőtt, sem azóta nem érdekelnek a nők,és nem is történt semmi nővel és nem is akarok semmit.

Hogy értessem meg velük, hogy ne könyveljenek el leszbikusnak és ne bélyegezzenek meg amiatt, ami nem vagyok?



okt. 13. 15:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarod te ezt egy szemmel láthatóan nem elfogadó, diszfunkcionális családdal megértetni?

Kiderült, hogy nem szeretnek és nem is hisznek neked. Mit akarsz tőlük?

okt. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

"egy rosszakaróm valahonnan előásott egy fotót, amin éppen megcsókoljuk egymás azzal a lánnyal"


És? Volt egy csók 7 éve. Most ezzel megvan a családi program a következő 20 évre?


Semmi jelentősége.

okt. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Lehet jobb is, hogy ilyen emberekkel nem tartod a kapcsolatot.
okt. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Egy ilyen családdal inkább nem akarnék megértetni semmit csak lelépnék
okt. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Ha nagyon szeretnél teperni, akkor mutasd be az új pasidat, de az sem olyan nagy baj, ha kivonod magad a "család"kereteiből.
okt. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
84%
Ha a családom nem fogadná el hogy bi vagyok, lelépnék amint lehet.
okt. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok bi.
okt. 13. 15:53
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem itt nem csak az a, baj, hogy homofóbok, hanem hogy feléd sem fordulnak bizalommal, támogatással.

Ha lesz az életedben más, amit nem értenek, vagy nem tudják elfogadni, azzal is csak lehúznak majd.

Pl, ha férfi is lesz a párod, de idősebb, vagy fiatalabb, ha nem akarsz gyereket, ha nem akarsz kistesót a gyerekednek, vagy ha csak úgy döntesz, hogy nem akarsz párt, vagy komoly kapcsolatot.


Az meg külön gáz, hogy a gyerekeket tiltják tőled, ide vezetett a narancsos agymosás, ami az országban van.

okt. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Csinálhatsz te már akármit, hazaviheted a pasidat, férjhez is mehetsz, mindenki azt fogja hinni, hogy csak a leszbikusságodat leplezed. A pasi meg biztos homokos, ez csak egy érdekkapcsolat... Szorri, ez van, ismerem az embereket.
okt. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

Én ilyen "család" után nem futnék. Itt mutatták ki a foguk fehérjét, hogy valójában semmit nem jelentesz nekik, és nem is érdekli őket, hogy veled mi van. Még nem is a homofóbia van itt, hanem mintha kapva kapnának az alkalmon, hogy valami miatt kiszoríthassanak téged a családból.

Undorító emberek. Fordíts nekik hátat, még ha nehéz is, mert hiába tepersz és nyered el a kegyeiket, hátba fognak szúrni megint, ha alkalmuk adódik rá. Ne várd meg szerintem, hogy a segítségükre szorulj és akkor tapossanak beléd, mert sokkal rosszabb lesz akkor rájönni, hogy mennyire szr emberek.

okt. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!