Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mégis hogyan csináljam ezt az...

Mégis hogyan csináljam ezt az egész “előbújás” folyamatot, hogy annyira ne legyen durva?

Figyelt kérdés

Szóval homoromantikus, biszexulális vagyok valójában. (Szexuálisan mind a két nem izgat, de érzelmi kapcsolatot csak nőkkel tudok kialakítani) Egyszerűen azt szoktam mondani, hogy leszbi vagyok, aki ismer, nem lepődik meg, ha azt mondom, hogy pl egy férfi színész szexi, na mindegy…:)

Szóval a családom nem homofób kifejezetten, de addig vannak jóban az lmbtq-val még távol van. Kb mint az egzotikus állatok, hogy amíg ketrecben van, nem fél tőle. Na most nekem mostmár egy éve van barátnőm, és valóban szeretjük egymást, kolis vagyok, szóval így könnyebb “titkolózni”, de anya az elmúlt időben szinte mindig rákérdezett, mikor beszéltünk, hogy a “furcsa viselkedésemben” pasi van-e. Szóval szerintem valamit sejt. Viszont fogalmam sincs hogy reagálna, ha csak úgy benyögném, hogy “nem, anyu leszbikus vagyok”🙈, és mondjuk azért nem is vinném haza a barátnőmet meglepiből, mert annak meg őt nem akarom kitenni. A legnagyobb gondom az, hogy anyu nagyon unoka fixált, és tudja hogy én is akarok gyereket, viszont az identitásom elfogadásának ez volt a legnehezebb része (tudom, hogy manapság már vannak megoldások:)), és félek hogy pont a gyenge pontomba döf… Szóval hogyan csinálnátok? Nagyon köszönöm!:) 20L



jún. 7. 10:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
41%

Van egy ismerősöm aki ugyan ilyen. Az anyja vallást gyakorló szent szűzanya, aki elítél minden nem normálisnak mondható dolgot. Röviden a lényeg, hogy egyke és az anyja megtudta, hogy mizu - egyszer hazavitte a nője és megcsókolta, amit az anyja látott. Ismerősömet szó szerint kitagadták, elküldték otthonról, hogy takarodjon onnan, amúgy is már 21 éves és nem kötelesek eltartani. Az anyja azóta folyamatosan olyanokat mond neki, hogy undorító a kinézete, a megjelenése, undorodik tőle. De valójában az ilyen szülő az undorító.

Az én bátyám is meleg, viszont az én szüleim jól kezelik és elfogadták. Mi nem ismerjük a szüleid, te tudod hogyan fognak reagálni. Elég hülyeséget csináltál egyébként, hogy titkolóztál, mivel gondolhattad volna ha egyszer ez komolyra fordul akkor jaj. Itt is van. Mostmár gondolom nincs visszaút, a párodat meg szereted, szóval szedd össze a bátorságod, állj oda anyád elé aztán kerek perec mondd meg, hogy te ilyen vagy és fogadja el. Nyilván az már az ő döntése mit reagál..

jún. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
17%
Sehogy várj még egy 10-15 évet, hogy "beérjen" a dolog, mert mi van ha tévedsz...
jún. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
18%
20 évesen te még gyerek vagy nem leszbi...
jún. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Kólauborkával ***** válasza:
32%

Én azt nem tudom, hogy amúgy kinek mi köze hozzá, hogy most te lányokkal, fiúkkal vagy mindkettővel csinálod-e? Ha eddig meg volt az info nélkül, akkor ez után is meglesz.

Vagy csak én vagyok fura, hogy nem mesélem fűnek-fának kivel mit mikor milyen pózba nyomtam? Ez csak rám és akivel csinálom tartozik, szerintem.

jún. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%

#4 Édes istenem, ne legyünk agyhalottak, jussunk már el oda agyban, hogy a heterotól eltérő szexualitás nem csak a dugásról szól. Vagy ha neked van egy ellenkező nemű párod, akkor nem mutatod be, meg titkolod, mondván hogy nem tartozik másra, hogy kivel szexelsz? Mert ha nem, akkor elég álszent a hozzáállásod.

Jelenleg a kérdezőnek nem kúrópajtija van, hanem komoly párkapcsolata. Az utóbbit éppenséggel be szokták mutatni a családnak alapesetben.


Kérdező!

Hasonló helyzetben vagyok. Igazából, nekem az a tervem, hogy csak akkor coming outolok, ha nem függöm a szüleimtől, mert rossz reakcióra számítok. Én ezt javasolnám, mint legbiztonságosabb megoldás.

jún. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%

Unokahugom ugyan ez. Ő nem jelentett ki semmit, hazaállított a barátnőjével.

Ez volt 10 éve, azóta is együtt vannak, saját házuk van, senkit nem érdekel, hogy nő vagy férfi a társa, a lényeg, hogy jól megvannak.

jún. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Kólauborkával ***** válasza:
16%
Én kb. soha nem mutattam be egy páromat sem, na durr mindenki éli az életét és anyummal is köszönöm jó viszonyom van, de semmi köze hozzá kivel mit mikor hogyan csinálok. Ahogy amúgy senkinek.
jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%

Viccen kívül írom: ha eddig odafigyeltek rád sejtik a dolgot. Ha nem akkor nem fogja őket érdekelni.

A leírás alapján anyudat nem lepné meg annyira a dolog.

jún. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%

2, remélem a heteroszexuális emberekről is így gondolkodsz.


3, gondolom te is tudtad azért hogy 20 évesen melyik nem hoz lázba. én pl 12 éves korom óta tudom hogy a lányokat sem utasítom el, azóta is nézegetem őket a férfiakkal együtt, lassan 22 évesen. na meg már egy 8 éves kisgyerek is tudja hogy neki most éppen a lányok vagy a fiúk jönnek be, bármilyen hihetetlen információ ez számodra. de egyébként hány évesen kéne ráébrednem arra hogy heteró, meleg, vagy biszex vagyok? 50+ megfelel?

jún. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
46%
Ha ilyen a hozzáállasuk a melegekhez, akkor leginkább sehogy. Addig okésak amíg távol vannak? De te nem távol lennél, hiszen a gyerekük vagy. Inkább ne mondd el, nem biztos hogy szép reakciót kapnál.
jún. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!