Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mégis hogyan csináljam ezt az...

Mégis hogyan csináljam ezt az egész “előbújás” folyamatot, hogy annyira ne legyen durva?

Figyelt kérdés

Szóval homoromantikus, biszexulális vagyok valójában. (Szexuálisan mind a két nem izgat, de érzelmi kapcsolatot csak nőkkel tudok kialakítani) Egyszerűen azt szoktam mondani, hogy leszbi vagyok, aki ismer, nem lepődik meg, ha azt mondom, hogy pl egy férfi színész szexi, na mindegy…:)

Szóval a családom nem homofób kifejezetten, de addig vannak jóban az lmbtq-val még távol van. Kb mint az egzotikus állatok, hogy amíg ketrecben van, nem fél tőle. Na most nekem mostmár egy éve van barátnőm, és valóban szeretjük egymást, kolis vagyok, szóval így könnyebb “titkolózni”, de anya az elmúlt időben szinte mindig rákérdezett, mikor beszéltünk, hogy a “furcsa viselkedésemben” pasi van-e. Szóval szerintem valamit sejt. Viszont fogalmam sincs hogy reagálna, ha csak úgy benyögném, hogy “nem, anyu leszbikus vagyok”🙈, és mondjuk azért nem is vinném haza a barátnőmet meglepiből, mert annak meg őt nem akarom kitenni. A legnagyobb gondom az, hogy anyu nagyon unoka fixált, és tudja hogy én is akarok gyereket, viszont az identitásom elfogadásának ez volt a legnehezebb része (tudom, hogy manapság már vannak megoldások:)), és félek hogy pont a gyenge pontomba döf… Szóval hogyan csinálnátok? Nagyon köszönöm!:) 20L



jún. 7. 10:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
11%

9 te mit szólogatsz be mindenkinek?


A környezettől is függ sokminden, sok helyen nincs elég gyerek se, nemhogy megfelelő ellenkező nemű!

Tinikorban meg tolnak a hormonok aztán még a legyet is röptébe!

Az a 20.év sincs annyira messze a tinikortól!


A legtöbb csaj amúgyis divatleszbi, mert nem fogják fel, hogy a pasi főleg fiatalon nehezen tűri, ha birtokolják!

Az ilyen csajok mindíg "áldozatok", de leginkább önmaguké!

jún. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
68%
A barátom 9 éves kora óta tudta, hogy biszex, én meg 16 éves korom óta, hogy transznemű vagyok. Most 20 és 19 éves egyetemisták vagyunk és együtt élünk a szüleinktől külön egy panelban. Tehát kb. ennyit a hatalmas "juj husz eves meg gyerek" dumáról :(
jún. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, őszintén: anyádéknak mi közük van a szexuális orientációdhoz? Semmi. Nem kell beszámolni róla, főleg, hogyha így állnak hozzá.


Vagy készülj fel, hogy a coming out estéjén már nem otthon alszol (igen, van aki ilyenért kidobja a gyerekét pl. nagybátyám).

jún. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

11, összesen 2 embernek írtam nem tudtam hogy csak ők írtak idáig ehhez a kérdéshez...

oké, és azzal mit kezdjünk hogy nincs elég gyerek? nem mindegyik heteró pár akar gyereket vállalni, sőt. egyre több van aki nem.

hát nem tudom, ha te tini korban mindent is megdugtál volna, az probléma. nem mindegyik tinédzser szexmániás, és kanos 0-24.

és hogy jött ide az hogy birtokolni akarják a fiúkat? :D ez is új infó lehet, de egy leszbikust nem érdekelnek a fiúk. egyik ismerősöm 17 éves, soha nem volt fiúja pedig lány. továbbra is a lányok érdeklik, a figyelmét egyszerűen nem kelti fel az ellenkező nem. ha ez kiskora óta nem változott, nem hiszem hogy X idő múlva fog.

jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
+ kedves 11, akit már kb 5 éves kora óta a saját neme érdekli, abban is tombolnak a hormonok? vagy ők honnan tudják? 🤔 és a 30+ évesek?
jún. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
12%

12 Ok és mi lesz majd 40-50 éves korotokba?

Szingli leszel, vagy hetero, vagy halott...


Még fiatalon sincs sok esélye magyarországon ennek, idősebb korban meg még annyi se!


Vagy majd "celebkedtek" a tixtoxon?😂👌🏻

Hajrá!

Majd dobok egy lájkot!

jún. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
68%

16 Mégis mi lenne 40-50 éves korunkban? Remélhetőleg addigra már jópár éve házasok leszünk, sikeresek leszünk állásainkat illetően, illetve már remélhetőleg rég külföldön élünk és neveljük a 2 vagy 3 örökbefogadott gyermekeinket.


Én már most is heteró vagyok, nem tudom minek kellett ezt kiemelni. Amúgy meg egyikünk se használ tiktokot, de köszi a teljesen őszinte támogatást :)

jún. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
21%

😂👌🏻


Nekem erről csak a Blájen élete jelenet ugrik be..

"Küzdjön ő a realitások ellen"

Na jó hétvégét!

jún. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mi van a realitásokkal? Eddig minden arra hajaz, amit fentebb leírtam, nem értem mi a probléma..
jún. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Tehát te azért nem mered felvállalni a "nem hetero" mivoltodat a szüleid előtt, mert annyi lesz a problémájuk, hogy hogyan lesz így unoka?


Nem azért, de ha én lennék ilyen helyzetben és az egészban az elletés lenne a sarokpont, nem tudom, hogy képenröhögném-e őket, vagy szimplán ignorálnám innentől a véleményüket úgy amblok...

jún. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!