Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Direkt csinálja ezt a párom...

Direkt csinálja ezt a párom húga vagy valamilyen betegség lehet a háttében?

Figyelt kérdés

A párom húga rendszeresen rosszul ejt ki neveket. A kisfiam nevével sehogy sem boldogul, mert Medox helyett rendre "Madmax"-et mond, aztán gyorsan kijavítja magát,de az se sikerül mindig elsőre. A kislányunknak pedig Miléna helyett rendre "Milenum"-ot mond, de volt már Minka,Manna,Manka,Maléna,minden a gyerek.

Nyílván ez zavar a leginkább, és nem tudom,hogy direkt csinálja-e, mert sokszor más neveket is rosszul mond,pl:

-az anyós férje Jenő helyett gyakran Benő

-az esernyő helyett mindig ejtőernyőt mond

-papucs helyett mamuszt

-csigatészta helyett csigusz tészta

-kígyó helyett "kúgyó"

-patkány helyett patesz

-virsli helyett vursli

-volt hogy egy szkafander ruhás ember képére azt mondta a kisfiamnak,hogy az egy ufó, egy sárkány képére pedig,hogy gyík

-a trolit villamosnak hívja

-a dalmata kutyát pedig úgy írja körül, hogy "bocifoltos izé", "bocifoltos gechi", "bocifoltos hogyhívják", a tacskónkat pedig egyszerűen csak "hosszúnak" hívja.

Ezek mellé pedig átvett sok mémes hülyeséget,amit rendszeresen használ a normál alak helyett, mint "setemény,seteményes tálca", "piramidus" és hasonlók.

Szóval nem tudom eldönteni,hogy ezt direkt csinálja, vagy esetleg valami logopédia probléma, esetleg mentális betegség lehet-e a háttérben?



tegnapelőtt 10:47
1 2 3 4 5
 1/50 anonim válasza:
83%
Jó fej lehet. 😀 Ne légy ennyire karót nyelt.
tegnapelőtt 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
75%
🤣🤣
tegnapelőtt 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
76%
Megkérdezted már tőle?
tegnapelőtt 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
62%
A vilagon semmi baja, szerintem is jó fej nő lehet, veled ellentétben
tegnapelőtt 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
77%
Direkt, de poénból, vicces nő lehet. Mondjuk ezeket a neveket nem csodálom, hogy kifigurázza :D
tegnapelőtt 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nagyon vicces csaj :DDDD Ezekkel nem értem, mi a baj. Ne legyél ilyen besavanyodott.
tegnapelőtt 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
84%
A gyerek elott ne mondja azt, hogy bocifoltos gci. Meg jo lenne, ha megjegyezne a nevet. A tobbi elmegy.
tegnapelőtt 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
74%
Gyerek vagy felnőtt? Azért én a gyerekek nevére kiakadnék, ha nem találja el direkt vagy szórakozásból. Akkor őt se a nevén kellene hívni. Réka helyett béka 🐸.
tegnapelőtt 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 retektorta ***** válasza:
80%
De hülye neveket adtál a gyerekeidnek. Ezeket én sem mondanám ki.
tegnapelőtt 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

Felnőtt, 28 éves. Azért szerintem nagyon nem oké,hogy egy felnőtt nő ne tudjon beszélni a saját anyanyelvén. És nemcsak az én gyerekeim nevét nem tudja megjegyezni/kimondani, sok más nevet is téveszt vagy rosszul ejt, pl.a bátyám nevét, a Richárd nevet is képtelen magyarosan kiejteni, folyton "Ricsárdnak" ejti. Marci helyett Marcsi, a szomszéd néni Marica meg vagy "Marcica" vagy Mariska.


Ha a neveket direkt is mondja rosszul, az nagy bunkóság, viszont egyszerű használati tárgyak nevét sem tudja vagy egyszerű fogalmakat sem tud megnevezni az szerintem durva.

tegnapelőtt 11:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!