Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért szól le a családom a...

Miért szól le a családom a továbbtanulás miatt?

Figyelt kérdés

8 általános végzettségem van, 3 éve kezdtem el levelezőn az iskolát. Továbbtanulási szándékom van jövőre.

A családom meg ha szóba kerül akkor beszól, hogy 35 éves leszek jövőre, mit akarok én már akkor főiskolára járni. 40 éves leszek mire végzek vele. Humán erőforrás szakra szeretnék menni, azt se tudják, hogy mi ez de leszólják, hogy ezzel nem fogok tudni elhelyezkedni.

Baromi rosszul esik és őszintén sokszor el is bizonytalanodom, hogy tényleg nem éri meg? Tényleg gáz ilyen idősen tovább tanulni és igazuk van?


júl. 10. 20:18
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
19%
Hr-es bol tul sok van,ebben mumkad nem lesz.
júl. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
90%

Ha nincs meglévő karriered, akkor lehet értelme, ha látod ebben a jövőd és mondjuk fel vagy készülve arra, hogy lehet hogy nem helyben kapsz állást, főleg itthon (ahol kb az egész ország lassan pestre fog költözni).


Elhelyezkedni am most a tipikus stem szakokkal is nehéz. Mivel mindenki ilyen képzésekre ment, így bőven lehet válogatni, ha csak nem **kivételesen** jó az ember. Ami távolról végezhető az még inkább rossz ilyen szempontból.

júl. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
82%

Sosem késő tanulni, én egyetemen láttam olyan öreg bácsikákat, kb. 80 körül voltak. Én azt meg sem fogom érni :D

Rengetegen tanulnak a te korodban. Az elhelyezkedés meg a fizetés más tészta, de jobban érzi magát az ember diplomásan.

júl. 11. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim válasza:
6%
Ha elvegezted vár a McDonald's.
júl. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom megszokták hogy nem érdekel a tanulás, őket sem érdekli, így szoktak meg. Az emberek egy része sosem változik, csodálkoznak ha más igen. Elvárni meg nem kell semmit, nincs értelme. Ilyenek és kész, ne foglalkozz vele.
júl. 11. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha én lassan középkorúként kezdenék tanulni, inkább olyat választanék ami nem csak időpocséklás. HR eléggé divat szakma, Dunát lehet velük rekeszteni, de a te életed te tudod. Az viszont dicséretes, hogy haladni szeretnél. Csak az irányt gondold át.
júl. 11. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
51%

Nem büfészak és el lehet vele helyezkedni. A férjem országos HR igazgató egy multinál, nyilván ez már magas szint, de ezáltal belelátok ebbe a körbe és látom, hogy egy jó hr munkatárs mindig talál állást és egyáltalán nincsenek rosszul fizetve.

Hajrá, tanulj és lépj előre, megéri.

júl. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
90%

Sosem késő, de azt vedd figyelembe hogy HResként min 1 idegen nyelvet nagyon jól kell tudnod, hogy kapjál munkát.


Ha nem megy a angol vagy a német akkor keress másik szakot!

júl. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
Jövőre felvételizek egyetemre. Igaz, hogy második diplomám lesz, de szakmát váltok. 40 éves vagyok. Férjem, gyerekeim támogatnak, szüleim szerint felesleges, maradjak csak az eredeti szakmámnál. Nem érdekel az ő véleményük. Téged se érdekeljen.
júl. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
4%

Nagyon komolyan veheted a tanulmányaidat ha ennyi elbizonytalanít.

17 éve felnőtt ember vagy. Egy felnőtt ember éli az életét, maga hozza meg a döntéseit, nem másoktól teszi azokat függővé. Erre te itt hisztizel mint egy szaros gyerek.

Nem csodálom, hogy 8 osztályod van.

Egyébként már nincs fősuli csak egyetem, te szerencsétlenség.

júl. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!