Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért szól le a családom a...

Miért szól le a családom a továbbtanulás miatt?

Figyelt kérdés

8 általános végzettségem van, 3 éve kezdtem el levelezőn az iskolát. Továbbtanulási szándékom van jövőre.

A családom meg ha szóba kerül akkor beszól, hogy 35 éves leszek jövőre, mit akarok én már akkor főiskolára járni. 40 éves leszek mire végzek vele. Humán erőforrás szakra szeretnék menni, azt se tudják, hogy mi ez de leszólják, hogy ezzel nem fogok tudni elhelyezkedni.

Baromi rosszul esik és őszintén sokszor el is bizonytalanodom, hogy tényleg nem éri meg? Tényleg gáz ilyen idősen tovább tanulni és igazuk van?


júl. 10. 20:18
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
97%
Nem gáz. Nekem is van olyan szaktársam aki 40 év körüli és nyomja az egyetemet.
júl. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
97%
Sosem késő tanulni.
júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
97%
Pár éve volt a SOTE AOK-n egy férfi aki 53 évesen végezte el az egyetemet. Ezek után nem vagy elkésve a továbbtanulással.
júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
97%
Kit érdekel mit mondnak a szüleid? 8 általánossal le tudtál írní három öszefüggő mondatot. Ez minimum diploma. legalábbis manapság...
júl. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
97%
35 éves vagy, felnőtt ember. Nem kell már az engedélyük a sulihoz. Ha ők leszólnak, akkor ne mesélj nekik erről. Jelentkezel, pont! Nem kell ennek témának lenni, ha csak negatívan tudnak hozzáállni. Nekik más dolgok fontosak, de ez a te életed, te döntésed!
júl. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nem gáz. Tanulni sosem késő. Jelentkezel, és ennyi! El tudod dönteni, mit akarsz.

Hajrá:)!

júl. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

Persze tudom mit akarok. Csak mégis jól esett volna tőlük a támogatás.

Elég kevés az önbizalmam, és ezért éreztem ezt.

júl. 10. 20:51
 8/43 anonim ***** válasza:
97%
Én 50 fölött most fejeztem be egy szakmát és szeptemberben kezdek egy újat. A család véleménye: Amit megtanultál, nem vehetik el tőled...
júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem épp inkább becsülendő, hogy vannak ambícióid, és tanulni, fejlődni szeretnél. Levelező tagozaton tök átlagos, hogy vannak 30-40 körüliek is.
júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
19%
Hát, eléggé büfészak, de mindegy.
júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!