Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ezek után ugye nem kell...

Ezek után ugye nem kell készülnöm a vendég fogadásra?

Figyelt kérdés
A férjem többször át hívta hozzánk a nővérét meg a férjét vendégségbe. Én mindig nagyon készültem, finomakat főztem (marhapörkölt, tépett hús, hidegtál, kacsasült stb). Az egy dolog, hogy mi egy év alatt 6x láttuk vendégül őket, ők minket egyszer se. De múltkor át hívtak minket. Sikerült pár darab szendvicset készítenie a sógornőmnek. Hozzá teszem, tud főzni, nem aznap derült ki, hogy menjünk. Ideje is lett volna mert nem dolgozik, pénzük is van alapanyagra. Hát mit ne mondjak nagyon rosszul esett. Ezek után ugye nem gáz ha én is pontosan ugyanígy állok majd hozzájuk?
jan. 11. 18:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell.
jan. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
88%

Én sem bohóckodnék a konyhában ezek után, de elegánsan csinálnám. Ha mennek hozzátok, kedvesen tálald a szendvicset, például azzal a szöveggel, hogy legutóbb úgy láttad, ezt szeretik, megpróbáltad hasonlóan csinálni, reméled ízleni fog.

Meg ha akarsz, tehetsz valami bolti rágcsálnivalót kis tálkában az asztalra és pont.

Ha a férjednek ciki lesz, akkor legközelebb főzzön meg készüljön ő órákig a tesó miatt.

jan. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
100%
Pár szendvics ha a "kértek valamit enni?" kérdésre igennel felelnek és ennyi.
jan. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem gáz, nem mindenki gondol egy egyszerű vendéglátást lagzi szintű eszem-iszomnak. Te kicsit túllihegted a dolgot, ami szép dolog, ha önzetlenül tudod csinálni, de ha nem, és nem- mert akkor nem nézed, hogy mit kapsz vissza,- nyugodtan csinálj te is szendvicseket. Ha jó szívvel adják, az is finom és jó.
jan. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim válasza:
26%

OFF

Mit szólna hozzá, ha egyszer betoppannék magához a családommal?

Énhozzám?

Barátkozzunk. Ismerkedjünk, hát két régi jó elvtárs vagyunk mind a ketten, nem?

Egy baj van. Én nem tudnék ilyen vacsorát adni.

Nem kell folyton zabálni!

on

Nyilván mindenki ismeri. :)

jan. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
91%
Jaj ne! Remélem, viccnek szántad ezt a kérdést. Nem fontos, hogy kim csinálta ugyanezt mint te, de már gyerekként is kiröhögtem. Nem kell semmivel készülnöd, pár szendvics, üdítő, kávé és a lényeg: egy jó hangulatú beszélgetés. Magadnak akarod bebizonyítani, hogy bezzeg te...
jan. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
38%

Ezek után ugye nem gáz ha én is pontosan ugyanígy állok majd hozzájuk?


gáz


mert soha nem tudhatod.


mi van ha tiszta retek volt a kecó mielőtt mentetek és az asszny suvickolta végig az egészet, me a faszija nem képes semmit megcsinálni otthon? főzésre nem volt ideje, me még bótba se tudodd amúgy leugrani


döntött, inkább tisztaságban és kevés, de jóféle kajával várt, meg széles baráti mosollyal


a párkapcsolatuk meg lehet olyan mélységekben, hogy eddig nem volt alkalmuk olyan rendszerességgel meghívniuk titeket, mint ti őket


nem kell egyből a legrosszabbra gondolni

jan. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy gaz. Megneznem a reakciojat, mert, hogy lesz, az tuti. Nem ehhez volt szokva, szembetuno lesz a valtozas. Ha eleg okos, nem fogja szova tenni... ;-)
jan. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:

#7 semmi ilyen nem volt. Még boltba is voltak előtte mert mondta még délelőtt.

A kapcsolatuk is nagyon jó, mást is vendégül láttak.

jan. 11. 18:58
 10/64 anonim ***** válasza:
76%
Aztán jól főzöl? Szendvicsnél nem lehet hibázni, egy ötfogásos förmedvényt meg igazi kín végigszenvedni mosolyogva.
jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!