Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Gyerekkoromba nagyon irígy...

Gyerekkoromba nagyon irígy kisgyerek voltam. Mások mindent megkaptak én meg semmit -érzésem volt mindig. Unokatesóm kapott szulinapjára halakat. Amíg a tobbiek kimentek megfojtottam oket. Ennek kb20éve. Mai napig haragszik rám. Meg fog bocsájtani 1x?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 25. 13:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
55%

Ilyen elmebeteg állatkínzó agyhalottal szóba se állnék. Nincs szükségem (elkényeztetett) pszichopatákra.

Érdekes, most milyen marha toleránsak itt páran, bezzeg ha nem halakat, hanem kutyát vagy macskát nyírt volna ki…

2023. ápr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
36%

11/


Te most csak egy rövid leírásból ítélsz meg egy embert.

2023. ápr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
48%

11/


Bár inkább mondhatnánk,hogy ítélsz el.

2023. ápr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
95%
8- hát bocsi de akármilyen irígy is voltam másra főleg gazdagabb gyerekre, se nem loptam sem nem bántottam vagy csonkitottam meg semmivel sem. Teljesen mindegy már ki volt a hibás ez akkor se volt normális szerintem.
2023. ápr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
100%

Jézusom hülye vagy??

Miért ölöd meg az álattot még ha egy idegesítő emberé is??

2023. ápr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha ennyire jellemtelen vagy, inkább hagyd... Mert ha pl. a kedvenc macskámat folytottad volna meg, ami neki a hal, ott nem lenne tőlem bocsánat.
2023. ápr. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen idiótákból lesznek a gyilkosok egyébként.
2023. ápr. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Basszus, nem is ismertek. Tudjatok hogy hany eves voltam egyatalan? lehettem kb 5-6. Benyultam megfogtam, megdoglott. Azt se tudtam,hogy mivan. Meg mondjuk akkor kb senki se mondta,hogy ez rossz, (talan mert eszukbe se jutott). Nyilvan nem fogom elvagni a gyereke torkat vagy hasonlok, nem is ertem,hogy johet ilyen peldakent. De mondhattam volna azt is ,hogy elloptam a walkmenjet es azert haragszik ram, tok mind1. Itt igazabol arrol van szo,hogy a regi rokoni kaopcsolatokat keresem es megbantam,hogy akkor ugy viselkedtem. snitt!
2023. ápr. 26. 08:27
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
De hiába te túl lettél rajta, ha ő nem. Neki ez fontos volt nagyon ezek szerint és azért reagálunk így mert az irígység is vezet nagyon rossz tettekhez, ha nem vagy olyan megnyugodtunk de valahogy akkor kompenzáld, vegyél neki egy másik halat ha még halakkal foglalkozik vagy am csak simán. Próbáld vissza adni amit elvettél.
2023. ápr. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Ha 20 + ev utan odaallitok egy hallal, nem hiszem. Nem tudom, nem ismerem. Ha en lennek ebben e helyzetben nem fogadnam el a halat,de nem is haragudnek.
2023. ápr. 26. 08:39
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!