Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tanácsolsz apámékkal...

Mit tanácsolsz apámékkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Apámék elváltak mikor 12 éves voltam. Most 23 vagyok. Gyerektartást se fizetett nekem. Jártam oda mindig mostanában 4 éve nem nagyon járok. Ugyan is ha oda megyek apum és az apai nagymamám szapulják az anyai nagymamámat és anyukámat már többször megkértem hogy ne de akkor is csúnyán beszélnek róluk. Nem e azért csinaljak hogy ne legyen kedvem oda menni hozzájuk? Mármint apumékhoz. Meg olyanokat kerdezneka apamek mennyi penzem van le rakva meg ilyenek. Rövid az elet ami gyorsan elmulik, és örök a halál nem akarok haragban lenni velük de ez akkor is gáz..
2022. márc. 25. 07:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondják, hogy beszédtéma legyen belőle és pletykához jussanak. Hozd fel, hogy milyen jól bánnak veled és milyen boldogok, hamar megunják majd a témát előtted.
2022. márc. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Az, hogy semmi pozitívumot nem írtál arról, hogy milyen, amikor odamész ezen kívül ,sokat elmond.

Ha továbbra is elmész, akkor áruld el nekik, hogy mennyire zavar téged ez, és szerintem amint rákezdenek, menjél el. Ismételd addig, amíg nem értenek belőle. (amúgy nyugodtan vágd hozzá a niemand apádhoz - mert aki nem fizet gyerektartást, az az -, hogy ő az utolsó ember, aki egy rosszat szólhatna, azok után, mennyi mindent NEM csinált meg.

Bár a helyedben a lehető legminimálisabban tartanám a látogatást, mert úgy látszik, semmi értelme, csak kikészít, de nem ad semmit neked - ráadásul az is lehet, hogy ha egyedül laksz majd, szépen megpróbálnak megkopasztani.

2022. márc. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld amennyire tudod.
2022. márc. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én szimplán csak nem mennék. Egyszerűen azért, mert az ilyen mérgező embereket ki kell zárni az életünkből.
2022. márc. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!