Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tanácsolsz apámékkal...

Mit tanácsolsz apámékkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Apámék elváltak mikor 12 éves voltam. Most 23 vagyok. Gyerektartást se fizetett nekem. Jártam oda mindig mostanában 4 éve nem nagyon járok. Ugyan is ha oda megyek apum és az apai nagymamám szapulják az anyai nagymamámat és anyukámat már többször megkértem hogy ne de akkor is csúnyán beszélnek róluk. Nem e azért csinaljak hogy ne legyen kedvem oda menni hozzájuk? Mármint apumékhoz. Meg olyanokat kerdezneka apamek mennyi penzem van le rakva meg ilyenek. Rövid az elet ami gyorsan elmulik, és örök a halál nem akarok haragban lenni velük de ez akkor is gáz..
2022. márc. 25. 07:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Minek mész házhoz a pofonert?
2022. márc. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Felesleges oda járni.
2022. márc. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Lehet hogy nem azért csinálják, hanem alapból ezen témáznak.

Ne menj oda ha fáj amit hallasz és ha nem tudják betartani hogy ne tegyék.

2022. márc. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Magyarázd el nekik, hogy szívesen tartanád velük a kapcsolatot - "nem akarsz velük haragot" -, de csak akkor, ha nem szapulják az anyádat, nagyanyádat.

A pénzedre meg mondd azt, hogy magánügy.

Ha nem értik, még mindig eldöntheted, hogy akarsz-e velük ilyen módon kapcsolatot tartani.

2022. márc. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Sosem értettem amikor emberek udvariasságból meg illemből tartják a kapcsolatot.


"Rövid az élet"

És azért kéne jóban lenned vele, mert egyszer meg fog halni?

2022. márc. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg apádnak és a nagyanyádnak, ha kérdezik mennyi a spórolt pénzed, hogy az utolsó fillérig félreraktad, amit gyerektartásként küldött!
2022. márc. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Balek vagy.
2022. márc. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnél menj oda, majd első szám egyes személyben mondd el, hogy neked ez rosszul esik, szeretnéd, ha nem folytatnak tovább ezt a témát. Én biztos folyton kerülném ezek után a témát, elkezdenék másról beszélni. Ha továbbra is csinálják, dönts, el tudod e ezt magadban rendezni. Sajnos az életben vannak dolgok, amire nincs megoldás, csak az el engededés, ezt is fogadd el.
2022. márc. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon meg tudja mérgezni az ember lelkét, ha egyik szülőjétől csak azt hallja, hogy a másik milyen sz*r. Mondd meg nekik, hogy te szeretnéd velük tartani a kapcsolatot, de ezt nem akarod hallgatni, ha képesek változni jó, ha nem akkor viszlát. Nekem apám lelépett egy r*banccal, egy darabig próbálkozott betartani a 2 hetenkénti láthatást, aztán a fejünkhöz vágta, hogy nekünk csak a pénze kell, anyámat még a válás után is ott gáncsolta el, ahol csak tudta. Ide egy telefon, oda egy kis fenyegetés és máris nincs pl egy szakember sem aki megjavítaná vízcsövet vagy a kazánt. Ezek után pont nem érdekel, hogy az élet rövid és a halál örök. Semmivel nem támogatott, sem anyagilag, sem szellemileg, sem lelkileg, még egy SMS-t sem küld születésnapon sem, mindent magamnak és anyámnak köszönhetek. Ahogy kiveszem az írásodból, hasonló a helyzet, akkor mi a frászért mész olyan helyre, ahol minden alkalommal bántanak? Inkább arra gondolj, hogy a te életed is rövid ahhoz, hogy azt hallgasd, ahogy a szeretteidet szapulják (apád élete sem rövidebb a tiédnél, és te is ugyanúgy megérdemled a nyugalmat és a kiegyensúlyozottságot, mint ahogy ő élte a nyugodt életét a gyerektartásodból, csak mondom).
2022. márc. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%
ötös, valahol igen! neked gondolom még nem halt meg se az anyád se az apád. nehéz haragban elválni, meg örökké bánni hogy nem adtál esélyt hogy együtt töltsetek időt...
2022. márc. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!