Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Engednéd a gyermeked egy...

Engednéd a gyermeked egy iszákos nagymamához?

Figyelt kérdés
A párom anyja iszik, nem tudom mikor meddig és miért nem is érdekel. Sokszor többet józan ugyan mint részeg de végülis bármikor berúghat! Egy alkoholistához meghogy engedjem a fiam?
2013. máj. 21. 20:21
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
természetesen nem akar, nem hiába szereti az én családomat, viszont ott mindig sír, és haza akar jönni! Sem ő sem én nem szeretünk menni.
2013. máj. 21. 21:16
 22/50 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ahogy állsz hozzájuk, el tudom képzelni, hogy azt sulykolod belé, hogy utálja őket.
2013. máj. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
Tudja azt is hogy nem szeretek menni, de őt nem hiszem hogy lehetne befolyásolni!
2013. máj. 21. 21:21
 24/50 anonim ***** válasza:
100%
A férjed helyében ha elolvasnám ezt a kérdést véletlenül, akkor azonnal válnék. Hogy beszélhetsz így a saját férjed családjáról? Érdekes, az én szüleim kétszer házasodtak. Édesapám előző felesége meghalt, és ebből a házasságából van két fia. A fiúknak már vannak gyereik, akik első perctől kezdve mamának hívják édesanyámat, pedig nem vérrokonok. De ez a szüleiknek is természetes volt mindig is, hogy a gyerekeknek ő a mama. Szerintem te undorító ember vagy, és megérdemelnéd, hogy ugyanezt visszakapd majd a gyerekedtől, amit most te művelsz. Ja és mivel nem tudod mikor, mennyit, miért iszik, azt honnan tudod, hogy alkoholista? Egy nem alkoholista is berúghat bármikor. A te férjed is berúghat bármikor, csak le kell ülnie egy üveg itallal. Mégsem hívod alkoholistának gondolom. Szegény gyereked miket hallhat. Nem csoda, hogy nem akar menni a mamához, ha te lefested őt hétfejű sárkánynak...
2013. máj. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
100%
Kedves súgó, elég fura vagy! Apósoddal mi a bajod? Anyósod ha látni akarja a gyereket, vagy elmegy hozzátok, vagy így járt. De el tudom kepzelni, hogy te "tanítottad be" a nagyi ellen!
2013. máj. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%
6 évesen még befolyásolható és neked szülőként arra kéne nevelned, hogy jó ember legyen belőle, ami ott kezdődik, hogy megtanítod neki, ne ítélkezzen mások felett pl származás alapján, szeresse embertársait, elsősorban a családját, ami nem a vértől függ.. Ennyi erővel a férjed sem családtagod neked, hiszen nem egy véretek van..Sőt félig az édesanyja génjeit hordozza, akkor most őt is utálod, elítéled emiatt?
2013. máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
Én nem engedem a szüleimhez. Apám iszik, anyám nem, de nem megyünk oda, a gyerekeket sem engedem. Anyámnak meg lett mondva hogy jöhet nálunk. Megsértődött, nem jön. Így járt. Sajnálom hogy egy alkoholista mellett élt, de ő választotta. Fontosabb neki mind a gyerekeinél, mind az unokáinál. 1,5 éves volt a nagyobbik mikor utoljára látta, most 5 éves. A kicsi 1, még meg sem nézte.
2013. máj. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholistához nem engedném a gyerekem. De a továbbiakat tekintve egy beképzelt rátarti gyökér vagy. A nagypapának smemi bűne nincs. Felnevelte tisztességesen a férjedet... miért, lett volna inkább félárva? Tapló. A húga meg azért gáz, mert még fiatal? csak nem irigy vki?
2013. máj. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%

28. vagyok

Egyébként valószínű, hogy azért van el jobban a te családoddal, mert azt már megszokta, mert gondolom, te fokozatosan zártad ki a másik családot az életéből... nyilván furábban érzi magát a gyerek egy olyan helyen, amiről anyucika csak fintorog meg csúnyán beszél, és nem is szokta meg... legalább vallanád be, hogy befolyásolod, még ha nem is nyíltan.

2013. máj. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves a sógornőd? Különben pedig az édesanyám párját a gyerekeim papinak hívják, pedig nem vérszerinti (édesapám meghalt). De számukra ő a nagypapa.

Te pedig kérdező, hihetetlenül arrogáns vagy! És ha anyukád esetleg idős korára lebetegszik? Ne menjenek majd a gyerekeid a kripli nagyanyjukhoz?

2013. máj. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!