Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengedjem a nagymamához? Mit...

Elengedjem a nagymamához? Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
3 fiunk van, 5,3 évesek és 8 hós. Nyár eleje óta ostromol a nagyi, hogy a legnagyobbat engedjem hozzá néhány napra. Több mint 100 km-re lakik. Most jól összejöttek a nagyobb gyerekeim, végre szívesen és sokat játszanak egymással, ritkán zörrennek össze. Reggel az az első, hogy keresik egymást, tudom, hogy a kisebb hiányolná a nagyot. El kéne vinni-200 km aztán néhány nap múlva értemenni+200 km...
2010. júl. 13. 08:49
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

hát szerintem nem okos ötlet elválasztani a két gyereket, mert a 3éves hiányolná a nagyot és rosszul esne neki hogy ő miért nem mehetet el?

bár a nagyihoz meg el kell engedni a gyerekeket mert ők is szeretik és unokák, sőt a gyerekeknek is szüksége van nagyira

2010. júl. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%

ne is haragudj,de ezt most komolyan kérdezed?

az a legnagyobb baj hogy utazni kellene?mert nagyon úgy látszik a kérdésedből!...

2010. júl. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vesd össze a jó és a rossz oldalát a dolognak.. Én inkább amúgy a nagyit hívnám meg pár napra.
2010. júl. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gonoszkodásból, de kinek az anyukája a nagyi? Van egy tippem, anyósodról van szó? Félre ne érts, abszolút megértem az ellenérzésedet, én is hamarabb el fogom engedni a lányomat a saját anyámhoz, mint anyósomhoz. Azon egyszerű oknál fogva, ha anya sokkal-sokkal sűrűbben látja és foglalkozik vele, mint a másik mama. Ő képes felbuszozni unokázni, anyósom pedig inkább azt várja, h mi utazgassunk állandóan hozzájuk. Ja és ha ott vagyunk is, általában a papa játszik az unokával, mert a mama egész délelőtt főz.
2010. júl. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a nagyit, hogy mehet-e a 3 éves is.
2010. júl. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A kettejük kapcsolatában lehet, hogy még jót is fog tenni pár nap szünet. Szerintem engedd el, utazhatna a nagyi is félútig... Te sem örülnél neki nyilván, ha majd a te unkáidat nem engedné a menyed hozzád...
2010. júl. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
első hozzászóló voltam annak ellenére írtam ezt hogy nem vagyok túl jó viszonyban az anyósommal.
2010. júl. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a nagyit, hogy esetleg nem mehettek-e mindhárman. Gondolom otthon vagy a gyerekekkel(?), elválasztani nem szeretnéd őket, a 3 évest szerintem meg még nem kéne rábízni a nagyira.
2010. júl. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mi lenne ha mennének mind a ketten, a nagyi pedig (attól függ, hogy hány éves) talán már ingyen utazik, ha igen, akkor menjen el busszal a porontyokért
2010. júl. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ma 10:02


Ugye nem gondolod komolyan, hogy egy nagymama korú nő, meg 2 kisgyerek 40 fokban buszozzanak 200-200 km-t?..pfff jó vicc!

2010. júl. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!