Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengedjem a lányomat Angliába?

Elengedjem a lányomat Angliába?

Figyelt kérdés
A lányom pár hónap múlva lesz 16 éves. Lassan egy 1 éve van barátja. A barátja családjának van egy ismerőse Angliában. Szeretnék az én lányomat is elvinni. Az angliai ismerős is szívesen megismerné. Elengedjem szerintetek? Teljesen tanácstalan vagyok. Ti elengednétek?
2010. szept. 17. 20:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
Mehet. Sőt, ha vissza se jön, még viheti is valamire.
2010. szept. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Milyenek a szülök?Velük beszéltél már a részletekröl?Mennyi idöre stb...
2010. szept. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha megbízol a lányodban annyira, hogy tudod vigyázni fog magára akkor miért ne? Gondolom ha már egy éve együtt vannak akkor valamilyen szinten kiismerted a barátját is és feltételezem benne is bízol illetve az Ő szüleiben is. A lányodnak ez egy életre szóló élmény lenne. Nem mindenki jut el ilyen fiatalon Angilába. Én személy szerint örülnék neki ha lenne ilyen lehetőségem. Nyelv szempontjából is nagyon jó lenne neki kint. 16/l
2010. szept. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
9%
kizárt hogy elengedném. Az eszem megáll hogy a mai gyerekek mit nem képzelnek magukról! 16 évesen még GYEREK!!!Jó nagy büdös pofon neki, aztán majd megtudja hova menjen 16 éves csitriként....
2010. szept. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Én kint voltam egész nyáron Angliában.

Szerintem nyugodtan engedd el, jófejek az emberek, szépek a városok, jó tanulási lehetőség is :)


15/L

2010. szept. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

Ja, és szerintem csak akkor engedd el, ha elég talpraesett a lányod!

(bár én egyedül voltam kint..)


15/L

2010. szept. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Jó lenne pontosabban ismerni a családot. Mert az egy dolog, hogy a lányod barátját ismered, meg az ő családját, de az ismerősökről semmit nem tudsz. Érted, mit akarok mondani?
2010. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
igen
2010. szept. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
10%
15 évesen egyedül? Gratulálok anyádéknak...
2010. szept. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

Gratulálhatsz nekik, mert egy megbízható, felelősségteljes lányt neveltek.

Átadom az üdvözletedet! :)

És köszönöm, nagyon jó volt nekem kint, rengeteg barátot szereztem, jövő hónapba lerakom a középfokú nyelvvizsgám, hála ennek a 3 hónapnak. :)


15/L

2010. szept. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!