Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengedjem a lányomat a buliba?

Elengedjem a lányomat a buliba?

Figyelt kérdés
A lányom 14 éves és az egyik barátjának holnap lesz egy születésnapi bulija. Egy szórakozó hely, kocsma félében lesz a buli. A társaságot akivel menne nem ismerem csak a srácot akinek a bulija lesz. De őt nagyon. Régen cigizett és néha iszik is. De amúgy kedves meg jó fej. A barátai is valószínűleg ilyenek szóval a bulin is fognak inni, cigizni. A lányom tudom hogy nem bírja a piát meg a dohányt sem. Rosszul van már a szaguktól is. De szó szerint rosszul. Ő nagyon el szeretne menni, de én még azt mondtam neki hogy holnapig meggondolom. Szerintetek elengedjem? Amúgy 11-ig tart a buli. És én mennék érte.
2010. aug. 7. 20:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%

engem el nyugodtan :)

ha nembírja a cigit, nem fog hozzányúlni, és ha zavarni fogja a füst biztos távolabb is megy. 11 óra az tényleg semmi, főleg h te is mész érte.

2010. aug. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%
Márpedig cigizni, és inni minden szórakozóhelyen szoktak. Szóval, attól még, hogy ő nem csinálja egyiket sem, előbb-utóbb úgyis a közelükbe kerül. Nem árt, ha megszokja a szagukat, később kényelmesebb lesz. Engedd el szerintem.
2010. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%

11-ig szerintem még elmegy.

engedd el,örülni fog neki hogy bízol benne.

2010. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem igen:) S ha nagyon nem érzi jól magát felhív s értemész hamarabb
2010. aug. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
szerintem is nyugodtan elengedheted.
2010. aug. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%
első vagyok:D engem helyett engedd ... :D elírtam, bocsi :)
2010. aug. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem igen.

Szerintem semmi rossz nem fog ott történni vele, főleg, ha nem is az a cigizős/piálós fajta.

De ha az is lenne, akkor sem tudnád megálítani, és avval, hogy nem engeded el, csak mérges lenne :( Szerencse, hogy nem ez a helyzet, és bízz meg benne.:) Mivel társaságba lesz, amit ismer is, nem történhet vele semmi rossz, főleg ha te mész érte, így haza fele úton sem kell tartania. :)

2010. aug. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Én szigorú vagyok: nem engedném el. Kiskorú! Bármi történik te felesz érte.
2010. aug. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
23%
elengedném,de azt tudnod kell, hogy mindig társasága válogatja, h mit vállal egy barát be csak azért, h ne rekesszék ki én is voltam már hasonló esetben és mint hangsúlyozom a barátokon van a hangsúly, h ők milyenek!
2010. aug. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
57%

21:03 tipikus vaskalapos szülő.


Simán elengedheted. 11ig tart, meg te is mész érte! Semmi baja nem lehet! Bízz meg benne:) persze előtte mondd neki, hogy ésszel!

Hadd bulizzon, jóaz!

2010. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!