Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengedjem a lányomat a buliba?

Elengedjem a lányomat a buliba?

Figyelt kérdés
A lányom 14 éves és az egyik barátjának holnap lesz egy születésnapi bulija. Egy szórakozó hely, kocsma félében lesz a buli. A társaságot akivel menne nem ismerem csak a srácot akinek a bulija lesz. De őt nagyon. Régen cigizett és néha iszik is. De amúgy kedves meg jó fej. A barátai is valószínűleg ilyenek szóval a bulin is fognak inni, cigizni. A lányom tudom hogy nem bírja a piát meg a dohányt sem. Rosszul van már a szaguktól is. De szó szerint rosszul. Ő nagyon el szeretne menni, de én még azt mondtam neki hogy holnapig meggondolom. Szerintetek elengedjem? Amúgy 11-ig tart a buli. És én mennék érte.
2010. aug. 7. 20:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%

ma 21:03

Akkor 18éves koráig zárd a gyerekedet vasketrecbe mert bármi történhet vele.Enni se adjál neki mert bármi lehet benne.Az ilyen szülők a legszánalmasabbak és az ilyeneket utálják a kölykeik a legjobban

2010. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
48%

Engedd el :) a Többiek már mindent leírtak :D

Tudom nehéz, de ne nagyon akard tiltani....neki kell megtapasztalni az életet, persze csak mérsékelve :D ...

Szerintem bízz benne.:)

2010. aug. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
30%

Na akkor elmondom 17 éves fejjel mit gondolok(fiú):P

Ha az én lányom lenne elengedném, mivelhogy avval hogy nem engeded azt nem tudod megakadályozni hogy szexuális kapcsolatba keveredjen valakivel(neadjisten), igyon még ha nem is szereti, dohányozzon.Én tapasztalatból tudom hogy avval hogy valamit megtiltanak a szülők nem azt érik el hogy nem fogja csinálni az illető.Ha én valamit nagyon akarok és a fejembe veszek(nem feltétlenül rossz dolgokról van szó)azt úgyis megteszem.Viszont ha egy tanácsot adhatok a cigivel kapcsolatba.Ha megtudod hogy él vele, nagyon cseszd le.Amikor én elsőnek lebuktam szüleimnél nagyon kiabáltak velem és le is szoktam(kb.14-15évesen).Sajnos visszaszoktam.Te pedig reménykedj abban hogy a lányodnak több esze lesz.

Ma már anyámvezi a cigit nekem.Ehez pedig csak anynit tudok hozzáfűzni hogy az egybarom aki visszaszokik ahogy én tettem:/

Mostaztán leírtam amit gondoltam:D


OFF VÉGE:D


Szóval szerintem engedd el!


Üdv.

2010. aug. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki hogy mehet és bízom benne. Nagyon örült neki. :) Köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 7. 21:21
 15/19 anonim ***** válasza:
honnan tudod h nem bírja a piát? próbálta már ezekszerint? :D
2010. aug. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Igen már kóstolta. De megkérdezte hogy ihat e és én is ott voltam. Egy kortyot ivott és rá 10 percre ki is hányta. Azóta mást is kóstolt már de mindegyik 10 perc után visszajött. Pedig csak egy korty volt. Most már a szagától is rosszul lesz.
2010. aug. 7. 23:00
 17/19 anonim válasza:
42%
szerintem engedd el. én nagyon örültem volna neki ha édesanyám 14 éves koromba egyedül elengedett volna a barátaimmal bárhová is. ha tényleg nem bírja a füstöt sem és a piát sem akkor nem fog isnni sem és cigizni sem. ha meg elszív egy cigit nem lesz semmi baja 1 cigitől nem fog rá szokni. és minnél jobban tiltod annál jobban fogja csinálni ezt a saját tapasztalataimból mondom. én biztos elengedném. főleg 11-ig meg hogy te mész érte.. aztán a végén úgy is meglátod hogy legközelebb elengedheted-e vagy sem. (:
2010. aug. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Engedd el , ez lessz a szakító próba !

Rég nem a Te döntésed , hanem a lányé.Úgysem tudod megvédeni mindentől ."a tiltott gyümölcs mindíg édesebb"

2010. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Sajnos engem anyukám nem enged sehova :S Pedig hónap múlva 18 éves leszek. De remélem te nem leszel ilyen,több bizalmat adsz a lányodnak és elengeded.Csak mondd el neki vésd jól az eszébe hogy vigyázzon magára és ne csináljon butaságot...:)

Ne légy szigorú

2010. aug. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!