Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengedjem a lányomat a...

Elengedjem a lányomat a Balatonra 3 napra?

Figyelt kérdés
Barátokkal mennek le összesen öten. Autóval mennének, az egyik fiú vezet. Az ország északi határán lakunk, tehát jó messze van a Balcsi. Péntek-szombat-vasárnap lennének lent, vasárnap estére érnének haza. A többiek 18-20 évesek, a lányom 16. Bulizni fognak, de nem alkoholista-drogos társaság. Mit tennétek a helyemben?
2010. aug. 19. 20:42
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
77%
Elengedném, ha tényleg jó a társaság és megbízol a lányodban. A másik kérdés, hogy elég nagy patália lenne abból, ha nem engednéd el.
2010. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Elengedném,azzal a feltétellel,hogy mindennap este 7 órakor felhív(még akkor is,ha bulizik),és ha csak este is nem hív,akkor miután hazajön,büntetést kapna...5 nap szobafogság címszó alatt,mivel én megbíztam benne..stb.
2010. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én elengedném, neki is jár egy kis nyaralás a haverokkal.
2010. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
persze!legalább tudod kikkel van,érettek, biztos vigyáznak majd rá!
2010. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Persze!!! Ha most tiltod később csak rosszabb lesz. Amúgy tele vannak a discok 14 éves csajokkal, szóval nem fog kilógni.. :Ő
2010. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
22%

"A többiek 18-20 évesek, a lányom 16. Bulizni fognak, de nem alkoholista-drogos társaság"

ja senki se iszik ott piát. nehogy elhiggyen egy ilyen marhaságot. épp abban a korban van, amikor el kell veszteni a szüzességet...de ön tudja.

2010. aug. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
20:49 te akkora h*lye vagy nem alkoholista-drogos társaság az hogy nem alkoholista attol meg isznak bazz csak nem addig hogy ne tudják hol vannak
2010. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Természetesen tudom, hogy fognak inni, de itthon is mindig elmeséli, hogy isznak, sőt házibuli előtt velünk veteti meg az italt, amit vinni szeretne, de tudom, hogy nem isznak annyit, hogy a földön a saját hányásukban fetrengjenek. A szüzesség kérdés már nem téma. 2 évig járt egy fiúval, vele veszítette el a szüzességét, de ezt is egyből elmondta nekem, sőt fogamzásgátlót is együtt írattunk. De köszönöm az összes választ. Elengedem. Bízom benne, de kellett egy kis megerősítés. :)
2010. aug. 19. 20:52
 9/21 Kokas Lajos ***** válasza:

Szerencsésebb lenne ha vonattal mennének, de ettől eltekintve, semmi olyan tevékenységet nem tudnak majd a balatonon csinálni, amit otthon titokban meg ne lehetne tenni! Tudatosítsd benne, hogy bár mit megtehet, amiről azt gondolja, hogy te is megengednéd!

Kellemes nyaralást kívánok!

2010. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
én nem engedném az enyémét!Te ismered a saját lányod hogy milyen.
2010. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!