Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell elmennem balatonra?

Miért kell elmennem balatonra?

Figyelt kérdés
minden hétvégén lerángatnak az ősök...
2011. júl. 8. 15:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%

Hány éves vagy?

Mellesleg vannak fiatalok, akik életükben még nem látták a Balatont. Biztos szörnyű úszni, napozni, élvezni a friss levegőt, de azért bírd ki valahogy.

2011. júl. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
59%
Ó, te szegény.
2011. júl. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Elmondtad mar nekik, hogy neked nem egy felemelo dolog minden evben lemenni?lehetseges ha azt hiszik ez neked is tetszik es ezert visznek teged is. A megoldast abban latom, hogy ulj le az osokkel es mond el, hogy inkabb othon maradsz, ok menjenek nyugodtan es erezzek jol magukat, te inkabb a barataiddal toltened az idod.
2011. júl. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%

ó, te szegény

én 4 éve a balcsira vágyok, de idén sem jutok el.

30/N

2011. júl. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%
-.-" OMG kérdező, szerintem mindenki átérzi, h neked mennyire rossz
2011. júl. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy minden hétvégén? Van ott nyaralótok,és minden hétvégén mentek?
2011. júl. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%
Hadd ne kezdjelek sajnálni...
2011. júl. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%

Na, állj! Nem feltétlenül kell azt hinni h szórakozni megy a kérdező. Meg ha nem akar, miért kell levinni? Pláne minden hétvégén, nekem is ki lenne a tököm, ha minden hétvégémet a Balatonon kellene töltsem - kényszerből.


Rohadt sz@r, mikor csak azért kell menned vhová, mert a szüleid akarják. Nekünk is van lenn nyaralónk Tisza tónál, és kb. mindig menni kell velük, mert milyen jó. Szerintem nem, így is herótom van a családomtól, ott meg 31 m2-en vagyunk bezsúfolva (és még lehet, sokat mondtam). Tök hepi, tényleg.

2011. júl. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%
most miért kell rögtön leszólni szegény kérdezőt? oké, haverokkal vagy olyan társasággal kimondhatatlanul jó a balatonon, de szülőkkel nem biztos..főleg ha nincs semmi olyan társaság.. engem is elrángatnak kirándulgatni a balatonra.. hadd ne mondjam milyen. ott látom a nyaraló korombelieket, én meg az ősökkel ülök egy asztalnál. szívesebben vagyok itthon, barátokkal. 15L
2011. júl. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%

Annyira birom ezt az oldalt,akinek egy kicsit jobban megy,mint a csóróknak,azokat rögtön piszkálják.

Kérdező,szerintem mondd meg a szüleidnek,hogy nincs kedved menni velük,itthon szeretnél lenni.

Vagy kérdezd meg,hogy miért kell menned.

2011. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!