Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell elmennem balatonra?

Miért kell elmennem balatonra?

Figyelt kérdés
minden hétvégén lerángatnak az ősök...
2011. júl. 8. 15:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%
Én azért irigyellek egy kicsit. :)
2011. júl. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg velük, hogy ez neked nem jó.
2011. júl. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg nekik, beszélj a szüleiddel, hogy nem akarsz mindig menni. Régen nekem is állandóan mennem kellett mindenhová, Balatonra, rokonokhoz, és én sem szerettem, hogy egy hétvégén sem csinálhatok azt, amit én szeretnék. Nálam kb. 16 éves koromig ment ez. Most már 20 vagyok, és szerencsére nincs ez, bár néha még most is vannak viták. De én megmondtam anyának, hogy van saját életem is, és legalább hétvégente hagy csináljak azt amit szeretnék.
2011. júl. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Csak hétvégére? Boldog ember! A legjobb barátnőmet 3 hétre szokták lerángatni a velencei tóhoz. Na, máris egész jó csak a hétvége, ugye? :D
2011. júl. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Mert valszeg nem bíznak benned valami miatt annyira, hogy egyedül hagyjanak.

Talán viselkedj úgy, mint egy felnőtt, megbízható ember, akkor talán nem kezelnek gyerekként.

2011. júl. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
20%
nem hogy örülnék hogy a szüleid visznek valahova!!! Engem meg tesómat mióta élünk soha nemvittek sehova sem!!! Hasznád ki hogy mehetsz nem mindig kell velük lenned...más örülne ha levinnék a szülei...
2011. júl. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
nálam is ez volt. minden hétvégén kellett mennem balcsira a szülőkkel, és azért ez így egy tininek már annyira nem izgi... én is inkább itthon a haverokkal "bandáztam" volna. most már kb évente egyszer jutok le akkor sem a szülőkkel és bevallom baromira örülnék neki, ha megtehetném, hogy minden hétvégémet lenn töltöm akár a szülőkkel is, de sajnos meló miatt nem lehet. apuéknak már kb a 2. otthonuk és egész évben sokat járnak le.
2011. júl. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

kedves 15.20as!


nem azért nem jutok el a balcsira, mert "csóró" vagyok, egy k.rva szóval se mondtam ilyet...

2011. júl. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Én sem bírom a balatont...

De nálam meg az a baj hogy hozzá szoktam a tengerhez és hogy látok a vízbe... számomra balaton koszos, még ha tudom hogy az csak az iszap ami felkeveredett.Nem látok benne tovább az orromnál pancsolni meg medencében is lehet...

Azt akarják hogy kimozdulj.Csak ennyi az egész.

2011. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

15:49

Kinek nem inge,nem vegye magára.

De az már elég bosszantó,hogy egyesek egy normális választ nem bírnak írni,ha valakinek egy kicsit jobban megy.(Biztos szörnyű úszni, napozni, élvezni a friss levegőt, de azért bírd ki valahogy.,,Ó, te szegény.,-.-" OMG kérdező, szerintem mindenki átérzi, h neked mennyire rossz és hasonlók...).

2011. júl. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!