Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengedjem a lányomat Angliába?

Elengedjem a lányomat Angliába?

Figyelt kérdés
A lányom pár hónap múlva lesz 16 éves. Lassan egy 1 éve van barátja. A barátja családjának van egy ismerőse Angliában. Szeretnék az én lányomat is elvinni. Az angliai ismerős is szívesen megismerné. Elengedjem szerintetek? Teljesen tanácstalan vagyok. Ti elengednétek?
2010. szept. 17. 20:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%

Esetleg nem vagy féltékeny, amiért én már többre vihettem, mint te? :)

Én fogok kint élni, én fogok 5x annyit keresni mint te, én fogok sokkal jobban élni mint, és én nem leszek olyan besavanyodott, mint te!


kellemes estét neked!


15/L :)

2010. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Tubarózsa ***** válasza:
100%
hali! szerintem nyugodtan elengedheted, biztos jól fogja érezni magát. én 15évesen voltam Londonban, életre szóló élmény volt:) (igaz csak 1hétig, meg sulival, de nem sok mindenkit ismertem)
2010. szept. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen mert ez talán vissza nem térő lehetőség lesz jövője és megtanulja a nyelvet.
2010. szept. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
ha jól ismered a barátja szüleit és megbízol bennük akkor igen.Ha nem és nagyon szeretné a lányod,akkor hívjátok át őket és beszéljétek meg.Hátha úgy jobb ;)
2010. szept. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Elengedném, ha nem tetszik neki akkor majd hazamegy. Én is így tettem, igaz, 20 évesen mentem ki. Bevallom őszintén én nagyon megutáltam azt az országot, semmi jót nem találtam benne, de lehet, hogy a lányodnak más lesz a véleménye. Talán jó barátokat szerez, nyelvvizsgát, munkahelyet... Próbálja csak meg és ha a végén tényleg nem tetszik neki te úgyis tárt karokkal várod.
2010. szept. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

A barátja szüleit jól ismerem :) mielőtt összejöttek is az anyjával tegező viszonyban voltam.

A lányomban megbízok teljesen. Olaszországban is volt már, nagyon sok táborban és soha nem volt vele gond.

2010. szept. 18. 13:48
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
20:17 beteg barom...
2010. szept. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!