Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Engednéd a gyermeked egy...

Engednéd a gyermeked egy iszákos nagymamához?

Figyelt kérdés
A párom anyja iszik, nem tudom mikor meddig és miért nem is érdekel. Sokszor többet józan ugyan mint részeg de végülis bármikor berúghat! Egy alkoholistához meghogy engedjem a fiam?
2013. máj. 21. 20:21
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
73%
Sehogy!!!
2013. máj. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
81%
Biztos, hogy nem. Már csak a gyerek biztonsága érdekében sem.
2013. máj. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
81%
Nem engedném.
2013. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Jöjjön ő az unokájához, ha látni akarja.
2013. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
egyetértek, gyülölöm. de a fia csak védi, és mondja hogy engedjem. De nem fogom. Már csak azért se
2013. máj. 21. 20:33
 6/50 anonim ***** válasza:
71%

Ez sok mindentől függ.

Annak idején én majdnem minden hétvégémet az alkoholista nagyanyámnál töltöttem (6 éves koromtól 10 éves koromig), mert szerettem ott lenni. Engedték, és nem is kettesben voltunk, anyukám húga is ott lakik. Minden nap lement kb. egy üveg bor neki, de soha nem volt vele semmi gond. Fáradékony volt, nevetett, inkább csak olyan volt, mint aki becsípett. Nem is tudtam, hogy iszik, nem olyan régen mondták el. Fel sem tűnt soha a gyerekénemnek semmi furcsa, bírtam és bírom a nagyit, és most már tiszta is.


A te gyereked mennyi idős? Kettesben lenne vele? Milyen a nagymama, mikor piál? Úgyértem, hajlamos-e agresszivitásra.


15/L (remélem a korom miatt nem zavar a válaszom)

2013. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
65%

Nem, nem és nem!

Jöjjön ő, de csak józanul.

2013. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
70%

A fia védi, mármint a párod? Hát ez érdekes...


Nekem még nincs gyerekem, de az anyám alkesz, biztos, hogy sosem fogja látni az unokáját így! Ha meg megjelenne piásan nálam, becsapnám előtte az ajtót!

2013. máj. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
32%
simén elengedném XD arc lehet a nagymama
2013. máj. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

6éves a fiam!

Nem tudom hogy milyen és nem érdekel.

Aki képes 7-8 sört meg inni az hagyja a gyerekem, sőt a családomat! Remélem hogy nem sokáig kell már menni hozzá a páromnak sem.

Ő sem jön soha. Van férjemnek testvére huga aki otthon van, és a férjem is azt mondja legalább miatta, de nem azt a családot utálom.

2013. máj. 21. 20:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!