Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Engednéd a gyermeked egy...

Engednéd a gyermeked egy iszákos nagymamához?

Figyelt kérdés
A párom anyja iszik, nem tudom mikor meddig és miért nem is érdekel. Sokszor többet józan ugyan mint részeg de végülis bármikor berúghat! Egy alkoholistához meghogy engedjem a fiam?
2013. máj. 21. 20:21
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
ráadásul a nagypapó pedig nem is az apja a páromnak hiába nevelte 3éves korától de nem a nagyapja és kész! felesleges látni a gyereket. Különben is ovis, alig van otthon
2013. máj. 21. 20:38
 12/50 anonim ***** válasza:
Egyébként a kisfiú akar menni?
2013. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
Mit szólnál, ha nagyszülőként a férjednek problémái adódnának és időnként berúgna a gyereked, meg a barátnője miatt, aki nem szereti a férjed soha többé nem menne hozzátok, nem engedné hozzátok az unokáját? Nem is tudod mennyit iszik, mikor.. Az én édesanyám is iszik, de csak késő este és semmi gond nincs vele olyankor sem.. Aranyos, kedves és, ha kell koncentrálni is tud.. Persze ez nem normális, de ha nem tudsz semmit a nagymamáról, talán a férjedet megkérdezhetnéd, mielőtt eltiltod tőle őt is meg a gyereket is.. Sosem értem, hogy mondhat valaki véleményt, hogy ítélhet meg úgy egy helyzetet, ha nem is ismeri.. De a válaszaid alapján, te már ezt úgyis eldöntötted.. A csak azért is és a nem is érdekel egy komoly felnőtt nő hozzáállására vall.. Nem is értem miért kérsz egyáltalán véleményt, teszel fel kérdést, ha már úgyis eldöntötted..
2013. máj. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem az az apa, aki megcsinálja, hanem, aki felneveli. Ő nevelt férfit a férjedből.
2013. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%

"ráadásul a nagypapó pedig nem is az apja a páromnak hiába nevelte 3éves korától de nem a nagyapja és kész!"


Hát ez így elég görény kijelentés, már bocsi. :/ Ha ő nevelte, igenis ő az apja, nem a vér számít! Ha más rossz nem írható a számlájára, csak ez, akkor nem értem, miért bántod...

2013. máj. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
80%
A kérdező tahó...
2013. máj. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:

Tahó én????

Én legalább nem süllyedek arra a szintre hogy engedjem az alkesz nagy anyjáához, a csitri hugához és a nem vér apjához.

Azt gondolom hogy nem családom ők. Kitagadom őket.

És a páromat nem nekik köszönhetem. Magától lett dolgos, ő dolgozik értem nem a nagyszülők. Slussz pasz! Köszönöm a válaszokat viszont.

2013. máj. 21. 20:55
 18/50 dickharta ***** válasza:

nem értem ezt én sem. te ez alapján ítéled meg?

nem a tettei alapján? attól,hogy valaki iszik,még nem biztos,hogy egy magatehetetlen! azért,mert te eleve utálod,nem kell még külön okokat gyártanod! ettől még szeretheti az unokáját,és viszont..

2013. máj. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nagypapának csak az a bűne, hogy felnevelt egy fiút gyermekeként, aki nem az övé vér szerint, akkor gratulálok, hogy ilyen sekélyes vagy, kérdező!
2013. máj. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%

Aztak*rva. Az elején még próbáltalak megérteni, de kimutattad a fogad fehérjét. Csak azt tudom mondani, amit az előttem szólók: te vagy a gyökér.

Csitri húgához, nem vér apjához? Tényleg? Ők vajon mi az Istent ártottak neked?

Még egyszer kérdezem: Kissrác akar menni?

2013. máj. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!