Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A barátnőmnek a családi...

A barátnőmnek a családi ébédnél a nagyszüleim nem adtak enni semmit. Nem szóltunk, de nagyon rosszul esett. Miért ilyenek egyes nagyszülők?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 13:00
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
98%
Nyilván kamu, kiírt egy posztot ami nyilván sok indulatot gerjeszt majd eltűnik
tegnapelőtt 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyon fura szituációt ír le a kérdező a részleteket kihagyva, és erre még ő sértődik meg, hogy erre a buta kérdésre értetlenkedő válaszok érkeznek🙄
tegnapelőtt 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
94%
Ide se bojszint a kérdező.
tegnapelőtt 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondjuk igaz a kérdés, akkor annyi történhetett, hogy a kérdező meghívás nélkül beállított a barátnőjével, és a 2 v. 3 adag kaja hirtelen nem nőtt 4-re.
tegnapelőtt 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
85%

Részleteket kérünk.

Mert ez így rengeteg kérdést felvet. Pár lehetséges forgatókönyv ami hirtelen eszembe jutott a kérdés olvasása közben:

-A nagyszüleitek meghívtak magukhoz és amíg ti ettetek ki akarták zárni a barátnődet. Nállunk a kutyát így szoktuk hogy ne szőrözzön XD (ez a legkevésbé valószínű lehetőség)


Szó nélkül beállítottatok, és nem volt elég kaja


Elfelejtettek egy embernek terítéket hozni, és ti ketten úgy értelmeztétek hogy nem akarnak neki enni adni.


A nagymamád neked szedett enni, és megsimogatta a buksidat, és azt hitte hogy a csajod majd szed magának

tegnapelőtt 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha családi ebédre lettünk meghivva és látom hogy nincs előtte tányér én nem felteteleztem volna a nagyszuleimrol hogy szándékosan csinálják, hanem szólok hogy "mama, egyel kevesebb tányért raktál ki".
tegnap 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, milyen részleteket akarsz, 25-ös, ez egy kamuszar, a kérdező kiírta, röhög magában és ennyi.
ma 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
27. 25 vagyok és sejtem hogy kamu. Csak azért válaszoltam hogy én i röhöghessek magamnak, ha már a kérdező röhöghet :)
ma 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Vagy az is egy magyarázat a kamun kívül az eltűnésére, hogy maga is rájött, hogy igazából ők voltak balf***ok a barátnőjével.


Pl. esetleg a nagyszülők már épp ettek, mikor ezek betoppantak, és az öregek azt hitték, majd szépen kiszolgálják magukat a fiatalok, ezek meg bevágták a durcát, hogy nem lett kinyalva a valaguk.

ma 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!