Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A barátnőmnek a családi...

A barátnőmnek a családi ébédnél a nagyszüleim nem adtak enni semmit. Nem szóltunk, de nagyon rosszul esett. Miért ilyenek egyes nagyszülők?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 13:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
És te vígan belakmároztál egy rossz szó nélkül? Meg se kérdezted, hogy ugyan már mama, zsófika miért nem kap ebédet?!
tegnapelőtt 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Elmentunk egyből más okra hivatkozva.



Itt mindenki kezdi elvesziteni az eszét?

tegnapelőtt 13:04
 3/28 anonim ***** válasza:
45%
Bocs, de titeket ki kell szolgálni?
tegnapelőtt 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%

Hogy kell ezt elképzelni a gyakorlatban? Próbált leülni az asztalhoz és elzavarták? Vagy rácsaptak a kezére amikor szedni akart a levesből?

Ez a más okból elmenetelt is részletezhetnéd. Kanalazod a levest amikor észleled, hogy mi történik és hirtelen felállsz az asztaltól az ebéd közepén, hogy jajj bocs, elfelejtettem, hogy időpontom van a fogorvoshoz.

Tényleg érdekel, hogy mi történt, mert tényleg nem tudom elképzelni.

tegnapelőtt 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
97%
Mit jelent pontosan, hogy "nem adtak enni semmit"? Nem terítettek neki, vagy csak nem szedtek neki, hanem magának kellett volna, vagy nem etették kanállal? És miért volt egyszerűbb elviharzani, mint szólni, hogy hozzanak már még egy tányért, mert most egyel többen vagytok?
tegnapelőtt 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%
Mert kinyitni a pofáját és elmondani a baját gyáva. Meg akkor nem lehet kérrdést kiírni, hogy mekkora tahók a nagyszülei.
tegnapelőtt 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
96%
Részletezhetnéd ahelyett hogy a válaszolókat nézed bolondnak.
tegnapelőtt 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
96%
Írd le a konkrét esetet, kérdező. Mit jelent az, hogy nem adtak neki enni? Nem terítettek neki? Közölték, hogy ő nem ehet? Vagy mégis mi történt?
tegnapelőtt 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
96%
Részletek nélkül szerintem se lehet erre választ adni.
tegnapelőtt 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
85%
Én simán rendeltem volna.
tegnapelőtt 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!