Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A barátnőmnek a családi...

A barátnőmnek a családi ébédnél a nagyszüleim nem adtak enni semmit. Nem szóltunk, de nagyon rosszul esett. Miért ilyenek egyes nagyszülők?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 13:00
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
41%
Vagy esetleg a barátnő pl. cöliákiás, vega vagy vàlogatós, és külön kellett volna neki főzni, csak ezt a kérdező elfelejtette említeni.
tegnapelőtt 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
73%

Hát talán mert a nagyszüleid így próbálták meg tudtodra adni, hogy a barátnőd nem családtag, nem fogadják el.


De te ott és akkor miért nem szóltál ?!


A barátnő helyében én eljöttem volna és másik pasit keresnék, aki nem csak a neten nagylegény....

tegnapelőtt 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
90%

Családi ebédről van szó

Ott azért alap hogy akik ott vannak azok vendégül vannak látva, van terítve nekik.

Nos ha ebben az esetben nem volt terítve akkor már ott jelezni kellett volna hogy a barátnőd is vendége q családi ebédnek, rakjanak már ki egy tányért vagy ha nem felálltok és mentek.

Ha volt terítve és mindenki magának szedett, akkor az más.

És tudták hogy megy barátnőd az ebédre vagy csak megjelent ebéd idöben? Te mikor kaptál észbe hogy lépjetek le? Mikor már ettétek a levest?

És amúgy miért nem lehetett egyenesen elmondani, hanem erre arra hivatkozni hogy miért mentek el?

tegnapelőtt 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
De hogy nézett ez ki gyakorlatban? Ültek az asztalnál, mondták neked, hogy Janó, gyere ebédelni, de a barátnőd álljon ott étlen?
tegnapelőtt 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
97%

Öhm, gondolom az a bajotok, hogy nem szedték ki neki, de ez egyéni szoc. problem.


Mert nyilván nem az volt a szitu, hogy leültetek kajához, és ő még egy tányért sem kapott :D

tegnapelőtt 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
98%

"Itt mindenki kezdi elvesziteni az eszét?"


Inkább nálatok. EL nem tudom képzelni a jelenetet, hogy mindenki eszik a terített asztalnál, a barátnő meg ott ül, hogy sem tányérokat, sem kaját nem kapott és nézi, hogyan esztek. Bocs, de ezt nem hiszem el.

tegnapelőtt 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
80%

Ott azért alap hogy akik ott vannak azok vendégül vannak látva, van terítve nekik.


Nálunk a család nem úgy néz ki, hogy a nagyszülők pörögnek az unoka körül, még otthon sem...

tegnapelőtt 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy váratlanul jelentetek meg és a nagyiéknak nem volt fölös kajájuk a kis nyugdíjból?


Mondjuk ez is életszerűtlen, mivel jó esetben inkább a vendég eszik és a házigazda nem, ha az váratlanul beállított.

tegnapelőtt 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
97%
Neked adtak enni? Ha igen, akkor fogod magad, és odaadod a barátnődnek a saját adagodat, hogy ne érezze magát rosszul.
tegnapelőtt 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
94%

Fura ez azért. Általában mindenki kap tányért, aztán szépen szed magának. Ha pl. a Nagyi egyesével hozza ki az adagokat, és tesz le sorba mindenki elé, akkor tényleg furcsa, viszont itt te is ludas vagy.

A Férjem anno, amikor még első pár alkalommal találkoztam a családdal, akkor mindig szedett nekem is kaját (bár nem kértem rá). Ha nem kaptam volna tányért, akkor biztosan szóvá teszi, vagy a sajátját nekem adja és hoz magának másikat.

Te viszont ott ültél mint egy kuka, és azon tűnődtél, hogy milyen indokkal lépjetek le. Legközelebb is ez lesz? Meddig tartott volna szóvá tenni, hogy hahó, a barátnőm is itt van? Vagy, ha be voltál rezelve, akkor hozhattál volna egy tányért és akkor vették volna a lapot.

Így szépen a szőnyeg alá lett söpörve az egész, azt sem tudják, hogy mi bajotok. Ezt meglehetett volna oldani, helyette belül fortyogtok és ide jöttél panaszkodni.

tegnapelőtt 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!