Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Talalkozzak a nagyszuleimmel?

Talalkozzak a nagyszuleimmel?

Figyelt kérdés
Pereskedtem a nagyszuleimmel mar evek ota, es ok nyertek a pert. Egy csomo penzt(tiz milliok) ami nekem jart volna, ok kaptak meg. Ez a hagyatek kapcsan volt. Addig egyáltalán nem beszéltünk. Most meghivtak magukhoz, es nem tudom, hogy elmenjek -e. Mivel elloptak tolem rengeteg penzt es ugy tunik nem tervezik visszaadni. Masreszrol nyilvan hianyoznak es szivesen latnam oket, stb. Nem tudom melyik a helyes választás.

aug. 6. 16:27
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
57%
Semmiféle káröröm nincs. Elhordasz itt mindenkit, mert a bíróság és a többség se ért veled egyet. Kimutattad a fogad fehérjét. Csak olvasd vissza magad!
aug. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
74%
Menj el !
aug. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Tipikus kamu. Menetkőtben alakulnak a részletek.
aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Na de végül elmentel ?
aug. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Hogyne, talalkozz. Kell a pénz! Arra hajtasz te is, azért tetted fel a kérdést! Számító vagy!
aug. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

A gyakori népének üzenem, hogy a bíróságok bizony hoznak furcsa döntéseket. A haldokló beteg tiszta tudattal nem akar végrendelkezni, majd halála előtt 10 perccel mégis lesz egy szóbeli végrendelet, melyben mindent a keresztgyerek örököl. A keresztgyerek aznap reggel sorra hívja a rokonokat, akik napi szinten látogatták, hogy aznap ne menjenek, mert a testvérük, nagybátyjukat hazaengedik, de az orvosi papírokon egyértelműen kivehető volt, hogy szóba sem jöhetett hogy engedik haza. A szóbeli végrendelet tanúja egy szintén haldokló beteg, akihez közjegyzőt hívtak, a másik tanú pedig a keresztgyerek anyjának munkatársa, aki ügyvéd. Első tárgyaláson minden bizonyítási teher a keresztgyereké, második tárgyaláson meg azonnal ítélet és a család keresetét elutasítja a bíró. Nem egy neves jogász tágra nyílt szemekkel nézte, hogy itt mi történt. És hogy miért nem fellebbezett a család? Mert az elsőfok is több millióba került. Aki nem hiszi, személyesen minden papírt megmutatok. Szintén több tízmillióról volt szó. Tiz éve 60 millióról, plusz egy extra jó helyen lévő kertes házról.


De kérdező, én a helyedben elmennék. Viszont egy diktafonnal. Nehogy utána bármi kitaláció legyen. Úgy a biztos. És talán rá is kérdeznék a perre. Mivel öcsém párja is a fater ellen volt hangolva, és a fater halála után derült ki, hogy anyuka full átverte őket. Olyannyira, hogy a fater pl minden ünnepre küldött pénzt a gyerekeknek, amit anyuka eltitkolt. Oké, el volt tiltva a gyerekektöl, mert az anyjukat csúnyán megverte. De így utólag, talán nem is ok nélkül. Még nem voltak 18, mikor meghalt a fater, de mire a hagyatéki volt, betöltötték. Akkor szembesültek vele, hogy a "rossz alkoholista" olyan vagyont hagyott hátra, hogy tudtak venni egy- egy lakást, és még maradt is. Azóta anyuka félre van állítva. Szóval ilyen is lehet. Persze nem vonom kétségbe amit mondasz. De talán rájöttek, hogy a pénz nem fogja szeretni őket.

aug. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!