Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Talalkozzak a nagyszuleimmel?

Talalkozzak a nagyszuleimmel?

Figyelt kérdés
Pereskedtem a nagyszuleimmel mar evek ota, es ok nyertek a pert. Egy csomo penzt(tiz milliok) ami nekem jart volna, ok kaptak meg. Ez a hagyatek kapcsan volt. Addig egyáltalán nem beszéltünk. Most meghivtak magukhoz, es nem tudom, hogy elmenjek -e. Mivel elloptak tolem rengeteg penzt es ugy tunik nem tervezik visszaadni. Masreszrol nyilvan hianyoznak es szivesen latnam oket, stb. Nem tudom melyik a helyes választás.

aug. 6. 16:27
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
Hasonló a helyzet a 13as valaszahoz. Nem csak hogy nem adtak oda, ami jart volna, de ki is jelentettek hogy SEMMIT nem fogok belole kapni, ugy hogy voltam 12 eves amikor ez történt es elotte kethetente jartam hozzajuk, es jo volt a kapcsolat. A nagyszülők egyik gyereke (a nagybatyam) akinek az egeszhez semmi koze, szinten mererositette h nekem nem jar. Az, hogy ok ezt miért, es milyen alapon, nem tudom, de megtörtént. Lehet nem feltétlenül nekik kell a pénz hanem szetosztjak stb. Mocskos dolgokat csinalhat az ember ha penzrol van szo. Es ettol eltekintve hianyoznak, de nem bizok meg bennük
aug. 7. 12:29
 22/46 anonim ***** válasza:
68%

Én elmennék a helyedbe!

Majd írd meg h hogy döntöttél…

aug. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%

A bíróság az ítéletét megindokolja, ezt olvashattad, ha jogszabályba ütközik, akkor fellebbezni lehet.

Írd már meg, hogy miről van szó. Ki halt meg?

aug. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
69%

"Pereskedtem a nagyszuleimmel mar evek ota"

"voltam 12 eves amikor ez történt"


12 évesen te nem pereskedtél senkivel, max. valamelyik törvényes képviselőd pereskedett a nevedben. És veszített.

Elhunyt az édesapád és a lakás - ahol addig éltetek - a nagyszüleid tulajdona volt? És nektek anyáddal menni kellett?


Nem tudsz semmit, de kijelentetted, hogy ők téged milliókkal megloptak.

aug. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
93%

12évessen nem hiszem hogy annyira tisztában voltál azzal hogy valójában mi is folyik körülötted. Én is ezt tudom elképzelni hogy meghalt az apukád a nagyszüleid tulajdona volt a ház amiben éltetek és mennetek kellett anyukáddal vagy esetleg valami oknál fogva anyukád/apukád csak a nagyszüleid ellen hangolt mert épp neki voltak vele gondjai.

Ha a bíróság nem itélte neked a pénzt akkor nem neked járt volna ezen hiába rugozol életed végéig 🙄

aug. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
42%

#25, így van. Ráadásul a kérdező akkor még kiskorú volt. Ilyenkor - pláne, ha jogos az igény -, a gyámhivatal is színre lép és keményen védi a kiskorú érdekeit.

Menj el a nagyszülőkhöz, örüljetek egymásnak.

Aztán egyszer majd ez az ügy is tisztázódni fog.

aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
Olyan buták vagytok. Es nem ugy történt ahogyan azt a 25 os leirja. De nem fogom reszletezni, oruljetek mas karanak. Ja es nem rugozok ezen, csak eppen nem tudom h el kene e mennem hozzajuk azok utan, hogy én próbáltam velük felvenni a kapcsolatot a targyalasok ideje alatt de nem akartak latni sem. 12 evesen tenyleg nem sokat tudtam. De azt igen, hogy mennyi jart volna, mert volt haz, garazs, kocsi stb. Ezeknek ara van. Es ezek nem a nagyszülők tulajdonai voltak. Mi több, nincs igazatok abban sem, hogy mennyire igazsagosan itel a birosag. Siman le lehet fizetni barkit. Foleg h hallottam egy ugyvedtol h nekik azt tanitottak, hogy menjenek bele egy perbe ugy is, ha tudjak hogy az ugyfeluk vesziteni fog.
aug. 7. 22:31
 28/46 anonim ***** válasza:
42%
El kéne hogy menj…
aug. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
62%
De most rászorulnál ?
aug. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
68%

Ki örül a te károdnak?!

Nincs károd, mert az nem a tiéd volt. A bíróság nyilván helyesen döntött. Majd amiért te megdolgozol, és igazságtalanul elveszik tőled, na akkor lesz károd. Kicsit el vagy tévedve! Butus

aug. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!