Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Talalkozzak a nagyszuleimmel?

Talalkozzak a nagyszuleimmel?

Figyelt kérdés
Pereskedtem a nagyszuleimmel mar evek ota, es ok nyertek a pert. Egy csomo penzt(tiz milliok) ami nekem jart volna, ok kaptak meg. Ez a hagyatek kapcsan volt. Addig egyáltalán nem beszéltünk. Most meghivtak magukhoz, es nem tudom, hogy elmenjek -e. Mivel elloptak tolem rengeteg penzt es ugy tunik nem tervezik visszaadni. Masreszrol nyilvan hianyoznak es szivesen latnam oket, stb. Nem tudom melyik a helyes választás.

aug. 6. 16:27
A kérdező szavazást indított:
Menj el
Nem menj el
35 szavazat
1 2 3 4 5
 1/46 anonim válasza:
93%
nem mennék el
aug. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
94%
Ha már pereskedtetek, akkor ott már nem kellene erőltetni a találkát.
aug. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
74%
Ha ők nyertek, biztos nem neked járt volna az a pénz. Amúgy nem tudom, mi hiányzik neked ilyen rokonokon.
aug. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
77%

Vajon mit akarnak? Hogy hívtak meg?

Ha megnyerték a pert, akkor a jog szerint nem neked járt. Nem ellopták, hanem a bíróság nekik ítélte. Elmesélheted itt, hogy miről is volt szó. Gondolom, az öregségi ellátásukra kell nekik a pénz. Aztán ami marad, hacsak ki nem zárnak, te öröklöd.

aug. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 retektorta ***** válasza:
81%
Sántít ez az egész történet... Még ha igaz is, akkor sem loptak el tőled semmit.
aug. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Nos, de igen, mivel alapbol nekem jart volna, nem fogom reszletezni. Nekik itelte a birosag. De naivitás azt mondani, hogy az igazságszolgáltatást valoban erdekli kinek mi jar valójában...
aug. 6. 17:03
 7/46 A kérdező kommentje:
Egyébként a kerdesre a 3/4/5 tol nem kaptam választ
aug. 6. 17:04
 8/46 retektorta ***** válasza:
66%
Igazad van. Ötös vagyok. Szerintem menj el, hallgasd meg, mit akarnak.
aug. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
79%
De minek találkoznál olyan nagyszülőkkel, akik szerinted képesek voltak elperelni tőled a neked járó pénzt? Mit szeretsz, hiányolsz bennük, ha szerinted ilyen aljasak?
aug. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
73%
Hacsak nem jár több órás utazással, akkor elmennék. Meghallgatnám, hogy mit szeretnének.
aug. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!