Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerintetek hogyan tudnám...

Szerintetek hogyan tudnám felkeresni a kulfoldon élő nagyszuleimet?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és még soha nem talalkoztam a nagyszuleimmel. Ők Mallorcan elnek már vagy 20 éve. A címüket sem tudom, se én se a csaladom tobbi resze. Nagyon szeretnem oket megismerni csak fogalmam sincs hogy hol induljak el. A masik problemem hogy a nagyszuleim echte német allampolgqrok, még csak nem is magyarok. Valami tipp? Elore koszonom.

2019. júl. 2. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Facebook, mallorcai csoportokban keresheted, vehetsz repjegyet, kimehetsz, megkeresed őket. A nevüket csak tudod,azzal már el tudsz indulni valamerre.
2019. júl. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a szüleiddel mi a helyzet?
2019. júl. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nincsenek facebookon, ezert irtam hogy semmit nem tudok roluk. 80 evesek.... A szuleim se tudnak semmit... De cim nelkul h induljak el Mallorcara?
2019. júl. 2. 10:08
 4/11 anonim ***** válasza:

A nevüket csak tudják.

Nem profilt kell keresni, hanem csoportokba írd ki, hogy keresed őket.

2019. júl. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
A szüleid nem tudjak a sajat szüleik nevet?
2019. júl. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem.
2019. júl. 2. 14:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Mégis miért akarod megkeresni őket?
2019. júl. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán érthető a történet. A szülő nem tudja a saját szülője nevét? A nevet nem tudjátok, de azt igen, hogy hol élnek? Hogyhogy? Csak német állampolgárok vagy német nemzetiségűek is? Te beszéled a nyelvüket? Esetleg ha vázolnád a történetet, könnyebben tudnánk tanácsot adni.
2019. júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem meghalt edesapam, aki nemet állampolgár volt. Edesanyam, pedig soha nem talalkozott apam szuleivel, mert nem voltak jo viszonyban. Soha nem is beszelt roluk, igy semmit nem tudok roluk, csak annyit még régről hogy Mallorcan elnek. Azert szeretnem oket megismerni, mert nincs sok kozeli hozzatartozom es szeretnemntartani velük a kapcsolatot.
2019. júl. 2. 16:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ha érdekelte volna őket az unokájuk, már régen kerestek volna.
2019. júl. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!