Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerintetek hogyan tudnám...

Szerintetek hogyan tudnám felkeresni a kulfoldon élő nagyszuleimet?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és még soha nem talalkoztam a nagyszuleimmel. Ők Mallorcan elnek már vagy 20 éve. A címüket sem tudom, se én se a csaladom tobbi resze. Nagyon szeretnem oket megismerni csak fogalmam sincs hogy hol induljak el. A masik problemem hogy a nagyszuleim echte német allampolgqrok, még csak nem is magyarok. Valami tipp? Elore koszonom.

2019. júl. 2. 09:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Valami régi iratban apukád anyja neve benne kell lennie, keríts egyet. Ha úgy van, ne mondd meg anyudnak, miért kell, csak hogy eszedbe jutott apád, vagy ilyesmi, és meg szeretnéd nézni. Akár a halotti anyakönyvi kivonatot, vagy örökléssel kapcsolatos iratot. Ott kell valahol lennie az anyja nevének.
2019. júl. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!