Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Talalkozzak a nagyszuleimmel?

Talalkozzak a nagyszuleimmel?

Figyelt kérdés
Pereskedtem a nagyszuleimmel mar evek ota, es ok nyertek a pert. Egy csomo penzt(tiz milliok) ami nekem jart volna, ok kaptak meg. Ez a hagyatek kapcsan volt. Addig egyáltalán nem beszéltünk. Most meghivtak magukhoz, es nem tudom, hogy elmenjek -e. Mivel elloptak tolem rengeteg penzt es ugy tunik nem tervezik visszaadni. Masreszrol nyilvan hianyoznak es szivesen latnam oket, stb. Nem tudom melyik a helyes választás.

aug. 6. 16:27
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
78%

Na azt azért már ne állítsd, hogy a bíróságot le lehet fizetni! Ácsi! Idáig ne menj!

Mért nem fellebbeztél? Mért nem rúgtad ki az ügyvédet, ha nem jól képviselt?

Örüljünk a más kárának? Nem, mi annak örülnénk, de nagyon, ha végre tudnánk, hogy miről is beszélünk. És nem véletlen, hogy nem mondod el!

aug. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

Minek mondanam el olyannak aki egy internetes oldalon ugy ir, mint egy f@szparaszt? Semmi kozotok hozza. Azt mondok el, amit akarok.

Sok mindenkit le lehet fizetni.

Es nem egyszer szuletett teves doltes. Ok nem a mindenható Isten, hogy tudjak mindig mi a helyes. A lehuzas es a karorom Magyarország nepbetegsege. Örülök, hogy valahogy en nem kaptam el.

aug. 7. 23:52
 33/46 anonim ***** válasza:
46%
Ebből a túlreagálásból is tök egyértelmű, hogy te tévedsz Kérdező, csak nem akarod belátni. Hogy belásd, sem a nagyszüleid, sem a bíróság, sem a "Gyakori népe" nem elég neked. Pedig nem ártana elgondolkoznod, mert ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye. Már bocs.
aug. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
A kacsa tud uszni, barom
aug. 8. 00:06
 35/46 anonim ***** válasza:
37%
Ha tudna, nem kapálózna.
aug. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
29%

Kár, hogy így frlhúzott ez a sok okoskodó anyóstípus, mert nagyon jó lett volna tudni, hogy ki után örököltél, ki pereskedett mikor te csak 12 éves voltál.

Én hiszek neked, rengeteg aljas ügy van, elég egyébként ha valaki hamis tanúkat tud felhozni a saját javára.

Lehet megszólalt a lelkiismeretük és adnanak valamit?

Ezért érddmes elmenni, legalább ennyi hasznuk lrgyen az aljasságuk után.

A másik része a dolognak, gogy az emberek nem változnak!

Az is lehet pofárarsés lesz, ha elmégy.

De akkor ott a lehetőség beolvasni, lealázni őket, némi revans...

Nem írsz le semmit, lehet a haláluk után perelhetsz köteles részért?

Én már egy ilyen után, csak az anyagi jóvátételt nézném.

aug. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
31%

Amilyen stílust képviselsz kérdező, meg is érdemled a sorsod. Vergődj nyugodtan itt a gyakorin, hogy mit kellene tenned 😁

Remélem pénzt soha nem kapsz tőlük. Hiszen úgyis csak azért mennél hozzájuk. Viszont előre megmondták, pénzt nem látsz tőlük. Kis haszonleső! A gyerekük kap tőlük mindent! Nagyon helyesen. Aztán majd gyere kérdést kiírni, hogy nem neked adták a vagyonukat. Valahogy fordítva vagy bekötve!

aug. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
44%
Én a helyedben elmennék !
aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:

37

Na erről beszelek. A karöröm.

Nem is firtatom tovább az igazam

Szep dolog a helyzetet nem ismerve beszologatni, meg engem szidni. Mit vartok, ilyen kommentekre majd s*ggnyalással reagálok?

aug. 9. 06:52
 40/46 anonim ***** válasza:
100%
Az esetet nem ismerve. Ki az akadálya annak, hogy megismerjük? Ki tudja, hátha még igazat adunk neked.
aug. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!