Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Talalkozzak a nagyszuleimmel?

Talalkozzak a nagyszuleimmel?

Figyelt kérdés
Pereskedtem a nagyszuleimmel mar evek ota, es ok nyertek a pert. Egy csomo penzt(tiz milliok) ami nekem jart volna, ok kaptak meg. Ez a hagyatek kapcsan volt. Addig egyáltalán nem beszéltünk. Most meghivtak magukhoz, es nem tudom, hogy elmenjek -e. Mivel elloptak tolem rengeteg penzt es ugy tunik nem tervezik visszaadni. Masreszrol nyilvan hianyoznak es szivesen latnam oket, stb. Nem tudom melyik a helyes választás.

aug. 6. 16:27
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
65%
Menj el. De mi szerinted lefizettek a bírót vagy mi ? Akkor nekik járt. Én biztos elmennék
aug. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
66%
Nem lopták el tőled a pénzt, jogi alapon dőlt el. Nem vadidegenek, hanem a nagyszüleid, akik neked hiányoznak, vagyis jóban voltatok. Gondolom rendezni szeretnék a helyzetet. Fejezd be a hisztit és menj el.
aug. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
41%

Egyébként én olyan helyzetet tudok elképzelni, hogy a kérdező még nem volt nagykorú mikor örökölt és a nagyszülei kapták meg az örökség feletti rendelkezési jogot, de nem adták át mikor betöltötte a 18-at ezért perelt, de elbukta.


Most lehet, hogy a nagyszülők már elég érettnek érzik, hogy átadják a neki járó részt és ezért hívják.


Tehát, ha valami hasonló szitu volt, akkor elmennék a helyedben.

aug. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező írd már le a szitut!

Hogy tud kiforgatni nagyszülő, egy unokát a pénzből.

aug. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem írod le, miért pereskedtetek, nem lehet érdemben válaszolni.

Ha szerinted a jog nem adott igazat, hátha mi melléd állnánk. De ahhoz le kell írni a tényeket.

aug. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%
Most már én is kíváncsi vagyok, hogy mi volt az a per, addig az eredeti kérdésre se lehet érdemben válaszolni.
aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
63%

9

"De minek találkoznál olyan nagyszülőkkel, akik szerinted képesek voltak elperelni tőled a neked járó pénzt? Mit szeretsz, hiányolsz bennük, ha szerinted ilyen aljasak?"


Nagyon egyszerű! Arra számít, hogy mégis kap pénzt tőlük. Ezért tette fel a kérdést, hogy megerősítést kapjon erről.

aug. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
23%
Menj el
aug. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
90%
Én elmennék meghallgatnám mit szeretnének ha olyan akkor maradbék ha nem tetszene elköszönnék és haza jönnék.
aug. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
68%
szerintem is menj el!
aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!