Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszélhetném rá a...

Hogyan beszélhetném rá a férjem hogy engedje el néha a fiújához a tinilányunkat?

Figyelt kérdés
15 éves a lányunk és hiába kérem nem akarja elengedi mert szerinte még túl korai. Szórakozóhelyekre sem engedi pedig a többi hasonló korú már mehet. Néha őt is elengedhetné,tud már vigyázni magára.
2010. júl. 10. 14:14
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:
Hát evvel a tempóval akár meg is ölhetem magam. :(
2010. júl. 10. 20:10
 32/55 A kérdező kommentje:
Eleget szenvedtem már...még 2 év? Már nembirom ki.
2010. júl. 10. 20:11
 33/55 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék ott aludni nála,csak délután elmenni hozzá pár órára. Amugy meg szórakozóhelyekre még nem nagyon akarok járni...avval birok még várni
2010. júl. 10. 20:40
 34/55 anonim ***** válasza:

Azért szerintem is egy délutánra elengedhetnének Téged, főleg a barátod szülei is jelen vannak.


Apukádat próbáld meg elkapni jókedvében, állj elé és mond meg hogy van egy barátod akit szívesen bemutatnál Neki.

2010. júl. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:

Fogd a barátodat (ha csak nem 30 éves), és vidd haza bemutatni. Ha apukád egy kicsit is intelligens ember, úgyse kezd el ott előtte balhézni. Meg lehet úgy le lesz sokkolódva, hogy nem is fog tudni. :) Határozottan viselkedj, az szokott mindig segíteni. Az is hasznos lehet, ha a srác előtte egy véletlen utcai találkozás során bevágódik anyukádnál.

Barátnődet ne hanyagold, sokat ér egy barát... És ne kényszerítsd falazásra, mert milyen sz.r helyzet lenne, ha apukád náluk keresne téged személyesen vagy vonalason, Te meg nem vagy ott? Elég egy óvatlan elszólás, és kész, lebuksz.

Azért nem 13 éves vagy, miért ne lehetne barátod?

Ha apukáddal nem mersz erről beszélni, anyukádat négyszemközt biztosítsd, hogy a szexszel még vártok (remélem, így is van) - biztos elmondja apukádnak.

Látja, hogy a fiú is emberből van - miért ne mehetne el a srác hozzád, főleg amikor a szüleid is otthon vannak, ez igazán nem nagy kérés.

2010. júl. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
70%
Hát én már csak azért se engednélek el, mert hazudozol. Az ilyesmi mindig kiderül, és ezzel egy életre el lehet játszani a szülők bizalmát. Tudod, nem azért kérdezik meg, hogy hol leszel, kinél alszol, mert ki akarnak veled cseszni, hanem mert kicsivel több élettapasztalatuk van, mint neked, és jobban tudják, milyen veszélyek leselkedhetnek egy magadfajta kislányra. Ezen azért el kéne gondolkodni, mielőtt hazudozol a szüleidnek. Eszem megáll, milyen sok pofátlan kis tini van manapság. Nekem eszembe se jutott volna hazudozni vagy engedély nélkül másnál aludni gyerekkoromban.
2010. júl. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 A kérdező kommentje:
Nem is aludtam engedély nélkül soha másnál! Egész nap itthon vagyok.. A barátom nem harmincéveev hanem mint én 15yés a sexel még várni és akarunk.
2010. júl. 11. 12:55
 38/55 A kérdező kommentje:
Szerintem én elmegyek gyónni.
2010. júl. 12. 14:12
 39/55 anonim ***** válasza:

Tényleg korai.

De... még mindig jobb, ha a tudtotokkal és beleegyezésetekkel jó helyen van a lány, mintha az arcotokba hazudik (mert a férjed rákényszeríti!), és az árokparton csinája, mert normális helyen nem engeditek.

Mert az biztos, hogy ha szexelni akar, fog!

Csak nem mindegy, hol és hogyan.


Ezt magyarázd el a férjednek! Ha a lányotok LEHET őszinte veletek, sokkal inkább tudtok neki segíteni, amikor szüksége van rá, mintha titkolóznia "kell", és későn derül ki, hogy valami baj van.


Erre lehet azt mondani, hogy nem "kell" titkozlóznia, rajta múlik... de tiniként az ember próbálgatja a határait, nem lehet kikerülni a hazudozást, csak szabadon engedéssel. Ha tiltod, hazudni fog.

2010. júl. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
közöld férjeddel férjednek,hogy ha attól fél,h esetleg testi kapcsolatra kerül sor,azt a suli mosdójában is megejthetik, vagy suliba se engedi apuci? A ma tinilányok nagyon találékonyak:lépcsőház,lift ,busz hátulja, vonat vc-je,park,stb,édesanyám peadgógus,gyermekvédelmis a mai 13 14 évesek rohadt leleményesek ,nem csak a i mulik a dolog,két emberes eset,és ha egy csávonak x- y szétteszi lábat,hülye lesz kihagyni.Mert manapság a 13 14 15 éves lánykák a kezdeményezőbbek,néha szószerint felkinálják magukat,a szüzesség elvesztési verseny végett:S
2010. júl. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!